freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

جهت معرفی به بیست و پنجمین جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه کشوری
دانشجوی نمونه دانشگاه ارومیه انتخاب شد
سرویس آذربایجان غربی- اسماعیل دوستخواه هرق به عنوان دانشجوی نمونه دانشگاه ارومیه انتخاب و به بیست و پنجمین جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه کشوری معرفی شد.

به گزارش کردپرس عبدالناصر نظریانی معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه با اعلام این خبربه روابط عمومی این دانشگاه گفت: این جشنواره همزمان با سایر دانشگاه های کشور مطابق جدول زمانی تعیین شده از سوی سازمان امور دانشجویان از اول آبان ماه با ثبت نام الکترونیکی دانشجویان در دانشگاه آغاز شد.
وی ادامه داد: همزمان با این ثبت نام، دانشگاه اقدام به تشکیل کمیته دانشگاهی، انتصاب روسای هیات های پژوهشی و فرهنگی و سایر اعضاء و تشکیل دبیرخانه در معاونت دانشجویی نمود همچنین شروع داوری از دیگر اقداماتی بوده که در بازه زمانی 10 آبان تا 13 آذر انجام پذیرفت که پس از این فرآیند، در نهایت ، بیست و دوم آذر ماه، برگزیده دانشگاهی به جشنواره کشوری معرفی شد.
معاون دانشجویی با اشاره به تعداد شرکت کنندگان افزود: 54 نفر دانشجو در پنج گروه فنی‌ و مهندسی، کشاورزی، دامپزشکی، علوم انسانی، علوم پایه و هنر اقدام به ثبت نام مقدماتی کرده بودند که از این تعداد، 9 نفر موفق به ثبت نام نهایی شدند.
دکتر نظریانی با بیان اینکه کسب حداقل امتیاز 60  لازمه راهیابی به مرحله کشوری است، ادامه داد: از بین این شرکت کنندگان، اسماعیل دوستخواه هرق دانشجوی دکتری شیمی آلی، ضمن احراز امتیاز فرهنگی و کسب امتیازات لازم در بخش پژوهشی و دیگر بند های آموزشی و شئون دانشجویی به عنوان دانشجوی نمونه دانشگاه در جشنواره 95 انتخاب و به سطح کشوری معرفی شد.
 معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه تصریح کرد: به منظور ترغیب سایر دانشجویان و ایجاد نشاط علمی در دانشگاه، از این دانشجو، طبق روال سالهای گذشته، در سطح دانشگاه تجلیل می گردد؛ اما نظر به گذراندن دوره فرصت مطالعاتی نامبرده در خارج از کشور، چنین امکانی در حال حاضر مقدور نخواهد بود./
 

کد مطلب: 120768  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۸  |  ساعت: ۹ : ۴۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۹:۵۵:۳۸ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها