freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، سردار "اکبر فتوحی" در جریان دیدار با خانواده شهید"سیدجلیل ساداتی" که به مناسب فرا رسیدن هفته بصیرت با حضور جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان برگزار شد، تبعیت بی‌چون و چرا را از جمله ویژگی‌های شاخص شهید ساداتی و دیگر شهدای هشت سال دفاع مقدس دانست و بیان کرد:‌ امنیت فعلی کشور مدیون ایثارگری‌های شهدای با بصیرت انقلاب در دوره‌های مختلف است.

وی آشنایی با هنر آهنگ‌سازی، موزیک، خبرنگاری و تصویربرداری را از دیگر ویژگی‌های شهید ساداتی عنوان کرد و گفت: شهید ساداتی همیشه سعی کرده با کسب آموزه‌های مختلف، وظیفه خود را نسبت به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایفا کنند.

فتوحی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که خانواده‌های یزدی به سخت کوشی و تلاش مستمر معروف هستند،‌ اظهار کرد: همانطور که والدین یزدی با سخت‌کوشی از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کردند،‌ فرزندان آنها هم با تلاش شبانه روزی در تیپ الغدیر فرهنگ یزدی را به رخ کشیدند.

فرمانده سپاه الغدیر یزد در موردشخصیت شهید ساداتی خاطرنشان کرد: سیدجلیل ساداتی در تمام مواقع به دنبال شناخت نیاز انقلاب و رزمندگان اسلامی بود و همیشه سعی می کرد نقش خود را در راستای رفع نیاز انقلاب و هم‌نوعان خود ایفا کند.

گفتنی است؛ شهید سیدجلیل ساداتی فرزند سوم خانواده و متولد 20 تیرماه 1337 بود که در تاریخ 16 مرداد 1364 در منطقه هورالعظیم در عملیات قدس پنج دعوت حق را لبیک گفت.

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰:۱۰ دیده شده : ۱۰۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها