freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در این پیام آورده است: یورش مجدد به منزل آیت‌الله شیخ عیسی قاسم با هدف دستگیری این روحانی برجسته شیعه و اجرای طرح غیرقانونی و ظالمانه سلب تابعیت ایشان نقشه شومی است که با حمایت و پشتیبانی آل‌سعود و اسرائیل جنایتکار انجام شد.

خوشبختانه شیعیان مومن و موحد کشور بحرین همواره حمایت‌ها و پشتیبانی‌های خود را از شیخ عیسی قاسم اعلام کرده‌اند، اما این هتک حرمت‌های آل‌خلیفه برخلاف حقوق بشر است و جوامع بین‌المللی باید در این خصوص تصمیم‌گیری کنند.

این اقدام هتاکانه بار دیگر خفقان و استبداد حاکم بر بحرین را نشان داد و بی‌شک فریاد آزادی‌خواهی و ظلم‌ستیزی مردم این کشور، تاریکی و ظلمت نظام پادشاهی بحرین را نابود خواهد کرد.

بدون شک همه اقدامات آل‌خلیفه علیه شیعیان در بحرین با حمایت‌های رژیم آل سعود، آمریکا و اسرائیل جنایتکار صورت می‌پذیرد و جلوگیری از این امر نیازمند اتحاد و همدلی مسلمانان جهان است.

رژیم آل خلیفه گمان می‌کند که با دستگیری سرکردگان انقلابی در این کشور می‌تواند فریادهای مظلومانه و حق‌طلبانه ملت بحرین را خاموش کند، اما باید بداند که این اقدامات ددمنشانه ضمن پیچیده‌تر کردن اوضاع بحرین، موجب شعله‌ور شدن مسائل طایفه‌ای در این کشور شده و این رژیم را در سراشیبی سقوط قرار می‌دهد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵:۷ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها