freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، به نقل از السفیر، حیدر العبادی، نخست وزیر عراق، در یک کنفرانس مطبوعاتی در بغداد درمورد ادعاهای عربستان در رابطه با نیروهای الحشد الشعبی گفت: ما بیشتر از کشورهای دیگر به فکر مراقبت از  ملت خود هستیم و ادعاهای عربستان در رابطه با الحشد الشعبی مداخله در امور عراق به شمار می‌رود،  او در ادامه خطاب به عربستان گفت اگر با کشور ایران درگیری دارید با آن ها حل کنید نه باما و افزود: از عربستان می خواهیم تا در امور دیگر کشورها مداخله نکند.

به گزارش ایسنا، پیش از این عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان مدعی شد که نیروهای الحشد الشعبی، شبه نظامی هستند و افسران ایرانی که در راس آن ها سردار قاسم سلیمانی قرار دارد، آن‌ها را رهبری می‌کنند.

العبادی همچنین در این کنفرانس خاطرنشان کرد: ما هر روز عناصر زیادی از گروهک تروریستی داعش را به قتل می رسانیم و برای نابودی کامل داعش فقط به سه ماه زمان احتیاج داریم.

از طرفی دیگر، استیون تاونسند، فرمانده نیروهای ائتلاف بین المللی علیه داعش گفت: طی روزهای آینده نیروهای عراقی عملیاتی را در شرق موصل آغاز خواهند کرد و برای از بین بردن کامل گروهک داعش از عراق و سوریه به دو سال زمان نیازمندیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵:۹ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها