freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":با کارشکنی‌های کشور امارات احتمالاً دیدار تدارکاتی ایران مقابل مراکش لغو خواهد شد.

تیم‌های ملی ایران و مراکش طبق اعلام برنامه از سوی فیفا و البته طبق هماهنگی‌های قبلی قرار است جمعه آینده هفتم دی ماه در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه العین کشور امارات به مصاف هم بروند.

این در حالی است که روز گذشته یکی از روزنامه‌های مراکشی از لغو قطعی این دیدار خبر داد این در حالی است که هنوز به صورت قطعی این مسابقه لغو نشده هرچند که کارشکنی‌های اماراتی‌ها ادامه داشته و شاید همین موضوع موجب عدم برگزاری این رقابت تدارکاتی شود.

امارات در راستای کارشکنی برای میزبانی از تیم‌های ایرانی اجازه برگزاری این دیدار در حضور تماشاگران را صادر نکرده و همین موضوع شاید در نهایت باعث لغو دیدار ایران و مراکش شود.

اماراتی‌ها از نگرانی اینکه هواداران ایرانی در قلب خلیج فارس به بهانه حمایت از تیم‌ ملی روی به شعارهای سیاسی نیاورده و شعار خلیج فارس سر ندهند این تصمیم را گرفته‌اند.

با این حال یک امکان دیگر نیز وجود دارد مبنی بر اینکه چون مراکش در آستانه رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا قرار دارد، برای مخفی ماندن اطلاعات این تیم با درخواست مراکشی‌ها این دیدار پشت درهای بسته برگزار شده تا به این واسطه اقدامات اماراتی‌ها در نطفه خفه شود.

البته اردوی تیم ملی در کشور امارات و حضور در باشگاه ایرانیان قطعی است و شاید در نهایت این اردوی یک هفته‌ای بدون برگزاری دیدار دوستانه برای شاگردان کی‌روش به پایان برسد.

قرار است تیم ملی برای این اردو با بازیکنان جوان راهی امارات شده تا در غیبت بیشتر لژیونرها بهترین فرصت برای کی‌روش و کادرفنی پیش بیاید تا این دسته از بازیکنانی که پیش از این کمتر در اردوی تیم ملی فرصت خودنمایی داشتند این بار با نگاه دقیق‌تری به عملکرد آنها نگریسته شود.

منبع:فارس 


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰:۳۸ دیده شده : ۹۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها