freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دومین راکتور پتروشیمی مهاباد به زودی راه اندزای می شود
سرویس آذربایجان غربی- مدیرعامل پتروشیمی مهاباد از راه اندازی راکتور دوم این مجتمع در ماه آینده خبر داد و گفت: با راه اندازی این راکتور مجموع تولید از 160 هزار تن به 300 هزار تن در سال افزایش می یابد.

به گزارش کردپرس، محسن مجیدی در گفتگو با روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهارکرد: درحال حاضر ظرفیت تولید پتروشیمی مهاباد با یک راکتور در هر ساعت 20 تن، در هر ماه 13 تا 14 هزار تن و در سال نیز 160 هزار تن است که پس از راه اندازی دومین راکتور و دو برابر شدن تولید، ظرفیت تولید از 27 تن در هر ساعت، به 37 تن خواهد رسید.
وی با اشاره افزایش سالانه ظرفیت تولید این مجتمع پتروشیمی از 160 هزار تن به 300 هزار تن در سال، افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته دومین راکتور بزودی وارد مدار می شود.
مدیرعامل پتروشیمی مهاباد با اشاره به مشکلات دریافت کاتالیست، گفت: فعلا با کاتالیست مشابه چینی تولید را انجام می دهیم در حالیکه نمی توانیم روی این کاتالیست حساب کافی داشته باشیم اما با توجه به این که پتروشیمی لرستان که مانند برادر بزرگمان است در همین شرایط با 2 راکتور تولید دارد، از ماه آینده دومین راکتور را وارد مدار تولید می کنیم.
شرکت پتروشیمی مهاباد‌‌‌‌‌‌ به منظور توسعه تولیدات پتروشیمیایی در کشور و ایجاد کار و اشتغال و تولید مولد و همچنین توسعه صادرات پتروشیمیایی و استفاده بهینه از منابع گازی کشور و ایجاد ارزش ساخته شده است.
طرح احداث شرکت پتروشیمی مهاباد در سال1381 تصویب و فعالیت های مهندسی طرح در سال 1386 و کارهای ساختمانی آن در اوایل سال 1389 آغاز شد. این مجموعه در خرداد ماه سال جاری به دست دکتر روحانی، ریاست جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد.
 

کد مطلب: 120793  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۸  |  ساعت: ۱۳ : ۱۰

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸:۳۲ دیده شده : ۸۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها