freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اسدالله عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سخنان رهبری به مناسبت ۹ دی،‌ گفت: ضمن اینکه ما باید روحیه استکبارستیزی و انقلابی‌مان را حفظ کنیم تا بتوانیم از دستاوردهای انقلاب صیانت نماییم از طرف دیگر باید انسجام، وحدت و همدلی در نظام ما وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه وجود سلیقه‌های متفاوت سیاسی در جامعه امری طبیعی است، گفت: آنچه مهم است اینکه اهداف بلند نظام و آرمان‌های امام (ره) را باید همواره مدنظر داشته باشیم و مبانی اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و امنیتی خورد را قوی کنیم و به عنوان کشور مقتدر در عرصه‌های بین‌المللی حضور داشته باشیم.

این نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه ما در بحث هسته‌ای توانستیم به آنچه مدنظر ما بود دست یابیم، گفت: منابع زیرزمینی، فرآورده‌های نفتی، منابع انسانی و بخش‌های نظامی و امنیتی را باید ارتقاء دهیم و به جایگاهی دست یابیم که دشمنان هیچ وقت نتوان نسبت به کشور ما نگاه ناعادلانه‌ای داشته باشند.

نماینده مردم رودسر در مجلس با تأکید بر اینکه باید ما معادلات دشمنان را به هم بزنیم، گفت: آنها باید بدانند ایران کشوری تأثیرگذار نه تنها در منطقه بلکه در دنیا است و ما باید تلاش کنیم در مسائلی که در کشورمان وجود دارد راهکارهای مناسب را اتخاذ کنیم. به ویژه انتخاباتی که در پیش رو داریم بایستی فضا را به نحوی مدیریت کنیم که تفرقه ایجاد نشود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰:۷ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها