freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا ، در جریان سفر هفته گذشته حسین جابری انصاری، معاون عربی و آفریقای وزارت امورخارجه به لبنان و دیدارش با تعدادی از مقامات این کشور عربی، دیپلمات های دو کشور بر اهمیت گسترش روابط اقتصادی بین دو کشور تاکید کردند.

مقامات دو کشور در این دیدارها با اشاره به توافق‌نامه‌هایی که بین دو کشور طی سال‌های اخیر امضا شده بر اهمیت اجرایی شدن آن‌ها تاکید کرده و خواستار  رفع موانع موجود در این زمینه شدند.

در حال حاضر به نظر می رسد که یکی از مشکلات موجود در اجرای این توافق‌نامه‌ها و همچنین گسترش روابط تجاری دو کشور ، مسائل  بانکی است که در همین چارچوب در جریان سفر هفته گذشته جابری انصاری به بیروت ، مقامات لبنان مقرر کردند که  در آینده نزدیک از ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی ایران برای سفر به بیروت دعوت کنند تا مقامات بانکی دو کشور در این زمینه به گفت‌وگو و رایزنی بپردازند.

یک منبع رسانه ای، در سفارت لبنان در تهران با اعلام این مطلب  به ایسنا گفت: در حال حاضر بانک صادرات ایران در لبنان دارای شعبه هایی است ولی به خاطر برخی از تحریم‌ها همچنان نمی توان از ظرفیت این بانک برای انجام تعاملات تجاری  بین دو کشور  به طور کامل استفاده کرد و یکی از اهداف سفر رئیس بانک مرکزی ایران به بیروت بحث و گفت‌وگو در این زمینه خواهد بود.

وی همچنین اعلام کرد : در این سفر هیات ایرانی نیز آمادگی خود را برای پذیرش هیات‌های اقتصادی و تجاری لبنانی و  ایجاد بسترهای لازم برای گفت‌وگو و تعامل بین تجار ایرانی و لبنانی اعلام کرد .

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰:۷ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها