freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از مرکز آمار و فناوری اطلاعات، حجت الاسلام و المسلمین شهریاری معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس مرکز آمار و فناوری  با بیان اینکه 9 دی حماسه میثاق امت با ولایت و روز بصیرت است، اظهار کرد: 9 دی روزی است که در آن یکبار دیگر امت پشتیبانی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های آن به منصه ظهور رسانید و نشان ولایت را بر تارک تاریخ معاصر زد و یادآور ولایت امام علی (ع) شد. 

وی افزود: امت اسلامی در این روز با حضور در صحنه، امید مستکبران عالم به خوارج زمانه را به ناامیدی مبدل ساخت و نشان داد که از اجاق کور استکبار جز خاکستر چیزی بیرون نمی‌آید. 

معاون رئیس قوه قضائیه ادامه داد: در این میان اهل فتنه که سرافکندگی خروج از ولایت را بر دوش می‌کشند حاضر نشدند که به حق تسلیم شوند و با هتک حیثیت و حرمت ساحات مقدس و همراهی و همصدایی با آوای ملحدان و مزوران عالم و اصرار بر مواضع متعصبانه و ابوجاهلانه خویش موجبات شقاوت را برای خود و همراهان‌شان پدید آوردند. با آنکه با مواضع حکیمانه رهبری معظم راه سعادت و بازگشت از گناه و تقصیر باز بود، اما کوری دل مانع آن شد که نور حقیقت را بازبینند و به متاع تعصب آتش فتنه خریدند و بر خرمن اعمال خویش زدند و یادآور خروج طلحه و زبیر از امام خویش شدند. 

شهریاری تصریح کرد: در این میان صبر و حکمت مقام معظم رهبری و پیشتبانی امت از ولایت و وصایای امام راحل (ره) پشتوانه جاودانی برای انقلاب اسلامی شد و ورق زرینی در تاریخ انقلاب رقم زد، زمینه فتنه‌انگیزی را از دست دشمنانش گرفت و فتنه‌گران را خانه‌نشین کرد. 

معاون رئیس قوه قضائیه خاطرنشان کرد: بدون شک اینک نیز رأفت اسلامی شامل حال فتنه‌گران است وگرنه با توجه به اصرار آنان بر گناه پیشین استحقاق آنان مجازات منافقانی است که بیعت شکنی کردند و بر علیه نظام جمهوری اسلامی قیام کردند و سزاوار حکم قاطع امام راحل (ره) شدند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰:۱۱ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۹
  • تعداد حاضران : ۱۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها