freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن این بیانیه به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم
فتنه ها، تحریم ها، جنگ ها و فشارهای نظام استکبار و دشمنان اسلام، واکنش آنان به آرمان ها و معیارهای والای نهضت اسلامی مردم ایران است که مدت هاست از جغرافیای سیاسی کشور فراتر رفته و پایه های نظام های باطل و استکباری را در سراسر جهان متزلزل نموده است.


در این میان، گاه دشمنان با برنامه ریزی های پیچیده و جنگ نرم و با بهره گیری از غفلت عناصر داخلی، مشروعیت این مرکز ثقل آرمان های الهی را هدف قرار می دهند که اگر هوشیاری و بصیرت در میان نباشد قطعاً خدشه به وحدت ملی و یکپارچگی ملت و مسئولان و تهدید جدی بنیان جمهوری اسلامی ایران را در پی خواهد داشت.


فرصت انتخابات سال 88 و قطب بندی ایجاد شده در ایام تبلیغات، دشمن را به پیاده کردن طرح شوم خود امیدوار ساخت، اما این بار نیز ملت منسجم و بصیر ایران، دفاع از ارزش ها و حفظ اقتدار کشور را بر تمایلات گروهی و حزبی ترجیح داد و برای خنثی سازی توطئه دشمنان جانانه به میدان آمد.


حماسه نهم دی ماه 88 سد محکمی شد که بندبند آن در سایه الطاف الهی، رهبری هوشمندانه و با صلابت رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و پشتیبانی ملت بزرگ ایران شکل گرفت.


در آستانه سالروز این حماسه بزرگ، بار دیگر بر همدلی، وفاق ملی و آمادگی برای جانفشانی در راه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی تاکید نموده و از خداوند متعال مسألت مینماییم که همواره ملت مقتدر و مظلوم ایران را در برابر دشمنی ها حفظ و با عزت و سربلندی به سرمنزل مقصود رهنمون سازد.    

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰:۱۴ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها