freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت‌مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرورآفرین دفاع مقدس و رشادت‌های جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفت‌های هسته‌ای از نمونه‌های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت‌مدار و متعهد است و در این عرصه دشمنان و فتنه‌گران همواره در تلاش بوده‌اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه امام راحل عظیم‌الشان و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری ناکام گشته‌اند. فتنه بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری در سال 88 از دیگر نقشه‌ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه 9 دی 88 نقش بر آب شد.

نهم دی‌ماه،  روز پیوند عاشورایی امامت و امت، روز نمایش قدرت نرم جمهوری اسلامی، روز شکست فتنه‌گران و روز تشییع جنازه خائنان به وطن، برگ زرین و پرافتخار دیگری در نظام مقدس جمهوری اسلامی به ثبت رساند تا جایی که رهبر فرزانه انقلاب از آن با عنوان حماسه‌ای ماندگار نام برد.

 9 دی نشان از بیداری و بصیرت ملتی داشت که با تمام وجود در مقابل توطئه‌ها، فتنه‌ها و تهدیدات خارجی  و دشمنان نظام و انقلاب ایستاده­ و آنجا که خطری را متوجه کشور، نظام و رهبر و مقتدای‌شان ببینند در صحنه حاضرند و در دفاع از آرمان‌های امام و انقلاب و رهبری تا پای جان ایستاده­‌اند.

 ملت ایران با خلق حماسه‌ای فراتر از تصور و انتظار دشمنان و فتنه‌گران، عشق و علاقه خویش را به نظام و رهبری نشان دادند و این حادثه بزرگ برای همیشه در اذهان دشمنان و بیگانگان و کسانی که قصد خیانت به این مرز و بوم را دارند،  ماندگار شد.

خروش فتنه‌گران در سال 88 علیه جمهوریت و اسلامیت نظام و خلق حماسه نهم دی‌ماه توسط مردم بابصیرت ایران‌زمین در فرونشاندن آتش این فتنه عظیم، درس‌های بزرگی به ما آموخت که هیچ‌گاه نباید فراموش‌مان شود. اولا اقتضای درس گرفتن و عبرت‌آموزی از حوادث مهم گذشته، بازخوانی فتنه 88 و کالبدشکافی آن را ضروری می‌کند و باید به صورت مستمر بصیرت عمومی جامعه را بالا برد و خصوصا جوانان را نسبت به مسائل انقلاب، توطئه‌ها و فتنه‌ها علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی آشنا ساخت. ثانیا  برای جلوگیری از وقوع فتنه‌های بزرگ‌تر در آینده، باید با فتنه‌های گذشته، زمینه‌های پیدایش این فتنه‌ها، عوامل و عناصر پدیدآورنده آن‌ها، اهداف و انگیزه‌های فتنه‌گران آشنا بود و این شناخت را به نسل‌های آینده منتقل کرد.

جامعه اسلامی مهندسین با گرامیداشت حماسه بزرگ ملت ایران در نهم دی‌ماه 1388، هوشیاری و بصیرت فعالان سیاسی کشور را دوشادوش دیگر اقشار جامعه لازم دانسته و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد و همواره در پیروی از مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه­‌ای تاکید می­‌کنیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰:۱۳ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها