freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، امیر دریادار حسنی مقدم فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداج در این همایش گفت: مراکز آموزشی ما متناسب با شرایط روز، تهدیدات و بر اساس نیازهای عملیاتی و تاکتیکی تجهیز گردیده و در راستای اهداف و برنامه های بلند نیروی دریایی راهبردی ارتش گام بر می دارند.

فرمانده آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا این فرماندهی را یکی از مهمترین مراکز آموزش نیروی دریایی راهبردی ارتش عنوان و اظهار کرد: در این مرکز 17 مرکز آموزشی وجود دارد که شامل 16 مرکز علمی و یک مرکز آموزش نظامی است.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی آموزش تخصص های دریایی یک مرکز آموزشی بسیار پیشرفته است، افزود: برای مقابله با تهدیدات و در جهت انجام موفق ماموریت های نیروی دریایی همواره فکرهای نو در برنامه های ما وجود دارد.

حسنی مقدم ایده پردازی و توجه به نخبگان را مهمترین عامل برای پیشرفت و تعالی نیروی دریایی راهبردی ارتش دانست و گفت: مراکز آموزشی ما متناسب با شرایط روز، تهدیدات و بر اساس نیازهای عملیاتی و تاکتیکی تجهیز گردیده و در راستای اهداف و برنامه های بلند نیروی دریایی راهبردی ارتش گام بر می‌دارند.

وی ضمن تأکید بر این نکته  که نیروی دریایی یک نیروی تجهیزات محور و مهارت محور است، گفت: ارتقای توانمندی های علمی و معنوی و آموزش های مبتنی بر عمل برای بهره برداری بالای کاری بسیار حائز اهمیت هستند.

فرمانده آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا با اشاره به حضور ناوگروه 44 نیروی دریایی ارتش در دریاهای آزاد، گفت: حضور مقتدرانه در دریاهای دور دست در جهت برقراری امنیت دریایی و حفظ منافع اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و ارتقای دیپلماسی کشور نقش پر رنگی دارد.

وی با اشاره بر موضوع همایش که به بررسی نقش نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سیاست راهبردی و حفظ اقتدار ملی تأکید دارد، تصریح کرد: استکبار جهانی و دشمنان به هر نوعی می خواهند پایه های اقتدار ملی را متزلزل کرده و بر موقعیت استراتژیک نظام اسلامی خدشه وارد کنند و با ابزارهای مختلفی مانند تحریم، تهدید، نفوذ و تبلیغات گسترده در تلاش‌اند به اهداف شوم خود دست یابند، به همین منظور و در پاسخ به موضوع همایش امروز، ما از دو طریق می توانیم در جهت نیل به حفظ و ارتقای اقتدار ملی یاری رسان ولایت امر و فرماندهی معظم کل قوا باشیم.

حسنی مقدم بیان کرد: راه اول اتکا به  فرهنگ عاشورایی است، همانطور که گذشتگان ما در عملیات های مروارید، دفاع 34 روز خرمشهر و نبرد نابرابر با استکبار جهانی در 29 فروردین 1367 آن حماسه را آفریدند و یا عمل به فرمان معظم له مبنی بر اینکه مادر نقطه ضعف نیستیم بلکه در شرایط بدر و خیبریم و ان شاءالله با تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و عمل به فرامین ایشان به خواسته ها و آرمان های والا و بلند خود دست خواهیم یافت.


انتهای پیام
منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰:۱۵ دیده شده : ۲۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها