freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


محمود حسنی روز چهارشنبه افزود: هم‌اینک واحد صنعتی تولید پنیر هلندی آشتیان به صورت آزمایشی تولیدات خود را آغاز کرده است که پس از رفع نواقص احتمالی، تولید انبوه در دستور کار قرار می‌گیرد. وی ظرفیت تولید سالانه این کارخانه را 300 تن اعلام کرد و گفت: با توجه به امکان سنجی بازار لبنی داخلی و خارجی، محصولات تولیدی این واحد صنعتی قابلیت صادرات به امارات و ارمنستان را دارد. حسنی افزود: هم اینک این واحد صنعتی با زیربنای یک هزار و 852 مترمربع برای 15 تا 20 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی داشته است.

فرماندار آشتیان عنوان کرد: این واحد صنعتی توسط بخش خصوصی با آورده 10 میلیارد ریالی و برخورداری از تسهیلات 15میلیارد تومانی در دو مرحله در سال‌جاری به بهره‌برداری رسید. وی با بیان اینکه این واحد صنعتی علاوه بر صادرات شبکه توزیع کشوری را نیز در اختیار دارد و با آغاز تولیدات نهایی خود می تواند سهم بیشتری از تولیدات لبنی کشور را به خود اختصاص دهد. حسنی تصریح کرد: این واحد صنعتی در کنار شش واحد صنعتی فعال دیگر شهرستان در شهرک صنعتی آشتیان مشغول فعالیت است.

فرماندار شهرستان آشتیان اضافه کرد: با توجه به ظرفیت بالای شهرک صنعتی آشتیان همچون دسترسی به خط راه آهن، نزدیکی به پایتخت و منطقه آزاد سلفچگان، اراضی مسطح و در اختیار داشتن زیرساخت‌های مناسب قابلیت توسعه و استقرار صنایع پزشکی و خودروسازی را دارد که این امر بی شک توسعه صنعتی شهرستان را رقم می‌زند. شهرستان آشتیان با فاصله 80 کیلومتری از مرکز استان مرکزی در شمال شهرستان اراک قرار دارد و با جمعیت 18 هزار و 105 نفری کوچکترین شهرستان استان مرکزی محسوب می‌شود. شهرک صنعتی آشتیان در قالب 165 هکتار مساحت فاز عملیاتی و 106 هکتار مساحت صنعتی در مساحتی به وسعت 312 هکتار، با شش واحد صنعتی فعال در 16 کیلومتری شهر آشتیان واقع شده است.

منبع : ارانیکو ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۰:۴۹ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها