freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۵۰۲۱۸

۹۹  بازدید

علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

فضاپیمای تحقیقاتی آپولو 340، چند ساعت پس از پرتاب، خارج از جو زمین با یک شی ناشناس برخورد کرد و منفجر شد. این چهارمین موشک تحقیقاتی است که در سال گذشته پس از برخورد با این شی ناشناس در بالای جو زمین نابود می‌شود.

محققان فضایی کشورهای چین، روسیه، آمریکا، هند و اتحادیه اروپا پس از بررسی‌های دقیق به وسیله تلسکوپ‌های قوی، سرانجام توانستند به ماهیت این شی ناشناس پی ببرند و در نامه‌ای رسمی به بانک مرکزی ایران، از مسئولان این بانک درخواست کردند قیمت دلار را کمی بکشند پایین تا حداقل آن‌ها بتوانند موشک‌ها و فضاپیماهای‌شان را از بالاسرش رد کنند!

وزیر ارشاد شایعه حذف فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی را تکذیب کرد. وی در پاسخ به خبرنگاری که از وی پرسیده بود: «پس چرا عده‌ای از کاربران اعلام کردند دیروز توانستند بدون فیلترشکن وارد این شبکه‌های اجتماعی شوند؟»

کمی پس کله‌اش را خاراند و گفت: «آهان! دیروز رو می‌فرمایین؟ اون چند ساعت که فیلتر سرجایش نبود، بعد از چهل سال فیلتر مورد نظر را باز کردیم و بعد از تمیز کردن و شستن، آن را دوباره بستیم سرجایش!»

وی در پاسخ به سوال دیگری در مورد این که برخی مقامات دولتی، با وجود فیلترینگ چطوری از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند و در آن پست هم می‌گذارند؟ گفت:«پارسال هوا سردتر از امسال نبود؟ تازه دورِ نون‌ها هم خمیرتر شده، نشده؟!»

یکی از مسئولان وزارت بهداشت سرانجام اعلام کرد: «پارازیت‌ها برای شهروندان بی‌خطر نیست!» این مقام مسئول وقتی بهت و حیرت خبرنگاران را مشاهده کرد، گفت: «البته این خطر فقط برای این عده از شهروندان است: اول کسانی که دوغ خورده‌اند و نزدیک منبع پارازیت هستند.

چون امواج پارازیت، باعث تاثیر روی دوغ می‌شود و نمک، آب و ماست را از هم جدا می‌کند و کاتالیزهایی که از این ترکیبات آزاد می‌شود، برای رشد ناخن مضر است! دوم شهروندانی که ترانه آهویی دارم خوشگله، فرار کرده زدستم را نزدیک منبع پرازیت می‌خوانند، زیرا تارهای صوتی هنگام خواندن این ترانه بسیار لوس، حساس و آسیب‌پذیر می‌شوند!

و در نهایت شهروندانی که معتقدند پارازیت برای بدن مضر است! زیرا فکر کردن به این موضوع سبب ترشح آنزیمی در بدن می‌شود که برای پارازیت‌ها حکم پنبه را برای آتش دارد!»

سرانجام پس از چهل سال، قانون شفافیت پرداختی حقوق مدیران دولتی اجرایی شد. برای اجرایی شدن این قانون، حقوقِ مدیران، ابتدای هر ماه طی مراسمی در میادین اصلی هر شهر پرداخت می‌شود.

در مراسم پرداخت حقوق مدیران، مدیران مالی هر اداره، تراول چک‌های حقوق هر مدیر را دانه به دانه از داخل پاکت در می‌آورند و به همه نشان می‌دهند و سپس در اختیار مدیر قرار می‌د‌هند.

مردم حاضر در میدان هم با اشعاری مثل: «باز شود، دیده شود، بلکه پسندیده شود!» یا «پدر مدیر بوسش کن/ یه کم نصیحتش کن/ تراول تقدیمش کن!» این سیاست‌هایِ شفاف‌سازیِ مالی را همراهی می‌کنند!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰:۹ دیده شده : ۱۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها