freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

نماینده کرمانشاه در گفتگو با کردپرس مطرح کرد:
سهم توسعه ای استان های کمتر برخوردار در برنامه ششم کافی نیست
سرویس کرمانشاه-حجه الاسلام سید جواد حیدری کیا گفت:برنامه ششم توسعه بصورت کلی برنامه متوازنی برای کشور در نظر گرفته شده اما سهم توسعه ای استان های کمتر برخوردار در آن کافی به نظر نمی رسد.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی کردپرس با اشاره به برنامه ششم توسعه کشور اظهار کرد: برنامه ششم، برنامه تقریبا متوازنی دیده شده و در مسائل مخالف کشاورزی،راه ها و توسعه صنعت تقریبا رویکرد متوازنی در پیش گرفته است.

وی ادامه داد:اما ضعف،ضعف استان های محرومی مانند کرمانشاه است که هر چقدر هم برنامه متوازن در نظر گرفته شود باز هم از آن مقیاس توسعه نیافتگی نمی تواند ما را جلوتر ببرد به دلیل آن که عقب ماندگی های ما فراوان است.

حیدری کیا با بیان این مطلب که سهم توسعه مناطق کمتر برخوردار کشور در برنامه ششم کافی نیست،توضیح داد: به نظر می رسد در برنامه ششم توسعه استان کمتر توسعه نیافته ای مانند کرمانشاه خوب در آن لحاظ نشده است.چون مناسب لحاظ نشده است هر چقدر اعتبارات بالاتر رود بازهم نسبت به نورم کشوری پایین تر است و این در حالی است که در برنامه توسعه هدف این است توسعه نیافته ها و جنگ زده ها را در اولویت قرار دهند.

نماینده سنقر در پاسخ به این سوال کردپرس که نقش بودجه های اضطراری در رفع محرومیت را چگونه می بینید،گفت:اگر آن ردیف هایی که برای استان پیشبینی شده است مانند ردیفی 300 میلیاردی که با سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه اختصاص یافت،تخصیص داده شود می توانیم امیدوار باشیم که در مبحث توسعه حرکت مثبتی در استان کرمانشاه ببینیم.
 

کد مطلب: 120804  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۸  |  ساعت: ۱۶ : ۱۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶:۳۳ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۶۹
  • تعداد حاضران : ۱۲۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها