freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا متن این بیانیه بدین شرح است:

انقلاب اسلامی که با بیداری باطن مردم مسلمان ایران به پیروزی نهایی رسید، به تمام جهان ثابت نمود که با استقامت و پایداری در برابر ظلم می توان ملتی را از چنگال مستکبران جهان نجات داد. این انقلاب، زنگ خطری برای دشمنان اسلام و مخالفان آزادی و استقلال ملت ها به صدا در آورد و برای اینکه بتوانند سایه ترس را بر ملت های دیگر حفظ کنند، مسیر انقلاب را از ابتدای شکل گیری تا به حال در فراز و نشیب های زیادی قرار دادند و همواره با طراحی نقشه های مختلف و فتنه های متعدد در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران برآمدند که البته به لطف الهی، ملت بصیر و آگاه از سد این موانع عبور کرده اند.

دشمنان کوردل و خبیث از این اصل غافل بودند که این انقلاب، موید حضرت ولیعصر (عج) بوده و هست و از زعامت رهبری با کفایت و با تدبیر با پشتوانه اسلام و قرآن و عنایات خاصه خداوند و ائمه اطهار (ع) برخوردار است. آن ها که آگاه از قدرت نامتناهی الهی در قالب اصل ولایت فقیه شدند، دست به سلاح های اصغر و اکبر بردند تا بتوانند مردم را از این اصل و پشتیبانی از آن جدا نمایند ولی این معیت الهی بود که در بطن انقلاب و رهبری انقلاب، به کمک مردم آمد و توانستند بر تمام قدرت های فاسد جهانی غلبه کنند و این غلبه و چیرگی، تا زمانی که مردم پشتیبان ولایت فقیه بوده، وجود داشته و دارد.

اما شیطان بزرگ و ایادی آن، این بار در چهره برخی اهل نفاق داخلی ظاهر گردید و تلاش کرد تا با استفاده از کلیدواژه دروغین تقلب و تحمیل نظرات برخی چهره های موجه نظام، احساسات مردم را تحریک نماید و با درآمیختن حق و باطل، فتنه ای بزرگتر از فتنه های قبلی راه اندازی کند و بتوانند تفکرات نجس خود را در سست نمودن پایه های اعتقادی و انقلابی مردم جلا بخشیده و تطهیر کنند.

در این جریان دردناک که دشمنان خارجی و بازوان داخلیشان به راه انداختند، برخی خواص در دو دسته سعی در سو استفاده از جریان منحوس به راه افتاده ی فتنه سبز داشتند. جریانی که اعتقادات و مقدسات مردم و جمهوری اسلامی را نشانه رفته بود. عده ای به صورت علنی با حمایت گروه های مخالف نظام خارج از کشور به آشوبگری و فتنه گری پرداختند و عده ای دیگر با سکوت خود در قبال حمایت بیگانه ها و عدم روشن کردن نسبت خود با این جریان، مهر تایید بر قانون گریزی و آشوب گری مجریان داخلی فتنه زدند. مسئولان بدانند، مرزبندی صریح با دشمن خارجی و منافق و برانداز داخلی، لازمه انقلابی گری است.

این سعی بیهوده با سد بزرگ بصیرت همراه با عشق مردم انقلابی ایران اسلامی برخورد نمود و امت اسلام دوباره با لبیک به ضمیر آگاه، روح دینی و تفکر انقلابی خود، تمامی نقشه های طراحی شده دشمنان خارجی و اجرا شده منافقان داخلی را نقش بر آب کردند و در حرکتی بی نظیر و پایدار که تجلی آگاهی عملی همراه با عقلانیت و فهم دینی، دشمن شناسی، شناخت موقعیت در لحظه لازم، انسجام و وحدت ملی و اقدام و فداکاری به موقع بود، حماسه عظیم 9دی88 را به وجود آوردند.

این برگ از تاریخ انقلاب اسلامی و این حرکت آگاهانه مردم، شلیکی به پیکره شیطان بزرگ بود و مردم دوباره این کلام گوهربار رهبر کبیر انقلاب اسلامی را یادآوری کردند که اگر شما بخوابید، دشمن چرت هم نمی زند و نشان دادند که این امت همواره با پشتیبانی ولایت فقیه بیدار است و نمی گذارد انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید دارد که جمهوری اسلامی برای فتح قله ها روزهایی سخت در پیش دارد. روزهایی که برای گذر از لحظات سخت و نفس گیر آن باید به اسلحه صبر و بصیرت در تبعیت از ولایت مجهز بود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۰:۵ دیده شده : ۲۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۳۲
  • تعداد حاضران : ۱۹۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها