freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، این نماینده تهران در کانال تلگرام خود نوشت: اینکه در کشورمان انسان‌های نیازمندی برای زندگی به مرگ پناه برده‌اند تلنگری بر حکومت و تک تک ماست.

وی با بیان این که با دو رویکرد می‌توان به سراغ حل اینگونه پدیده های تلخ اما واقعی رفت، رویکرد نخست را  نگاه به علت‌ها دانست و افزود: اینکه چه دلیلی موجب این بی‌پناهی‌ها شده دارای پاسخی سیستمی است و با لحاظ ابعاد مختلف اجتماعی از جمله نظام آموزشی، اخلاقی، اقتصادی، مدیریتی و رفاهی تحلیل می شود.

حیدری رویکرد دوم را معلول‌ها دانست و گفت: از اینرو بدون توجه به دلایل ریشه‌ای، صرفا از سر احساسات و به صورت موردی داوری خواهیم کرد و در نتیجه پاسخ‌هایمان مقطعی خواهد بود.

وی در عین حال سخن از سر انصاف را چین دانست که ظهور پدیده‌هایی چون گورخوابی محصول بی‌توجهی دایمی به افراد نیازمند، ضعف نهادهای حمایتی در انجام وظایف ذاتی خویش، ناتوانی دست‌اندرکاران در تامین نیازهای اساسی برخی شهروندان، عدم کارایی سیاست‌های قبلی، حیف کردن بودجه تخصیصی در امور غیرمرتبط و ضعف نهادهای نظارتی است.

نماینده تهران خاطر نشان کرد: کرامت انسانی شهروندانمان را باید بیش از این حفظ می‌کردیم. باید شجاعانه معذرت خواست و با راهکارهای کوتاه مدت و بلند مدتِ موثر به درمان ریشه‌ای موضوع پرداخت.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۰:۱۳ دیده شده : ۱۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها