freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، در بخش‌هایی از این بیانیه آمده است:

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و درود بی پایان به ارواح پاک شهدای انقلاب اسلامی و بنیانگذار راحل نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و آرزوی طول عمر با عزت و سلامتی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) و سلام و درود به ساحت ملت شریف ایران که با مجاهدت و ایثار تاریخی خود، نهال انقلاب را به ثمر نشاندند و با جان و دل از این ودیعه الهی صیانت نمودند و در همراهی و تبعیت از رهبران الهی این انقلاب از نهضت اسلامی سال ۴۲ گرفته تا فجر پیروزی سال ۵۷ و ۸ سال دفاع مقدس و پس از آن در فتنه های ۷۸ و ۸۸ سنگ تمام گذاشتند و هربار دشمنان اسلام و ایران عزیز را ناامید کردند.

اکنون با گذشت ۷ سال از حماسه تاریخی و ماندگار ۹ دی‌ماه سال ۸۸ و فرونشستن غبارهای فتنه، همچنان بایستی این اتفاق تلخ و در عین حال عبرت آموز را مرور کرد و با تبیین و تشریح آن برای نسل جوان، از تحریف و وارونه شدن فتنه سال ۸۸ جلوگیری کرد. با عنایت به آنچه گفته شد، موارد زیر لازم به ذکر و قابل تامل است.

عده‌ای تلاش دارند، یاد و خاطره حماسه ۹ دی و مسایل مربوط به فتنه ۸۸، غبار زمان به خود بگیرد و به مرور از اذهان حذف شود و ظلم و جفای بزرگ عده ای در داخل که با پشتیبانی دشمنان تاریخی ملت ایران همراه بود، در حد یک حادثه عادی در سال ۸۸ به فراموشی سپرده شود.

به راستی با چه مجوز قانونی و منطقی، برخی جریانات فتنه‌گر و افراد وابسته به فتنه با خیال آسوده و تحت حمایت برخی مسئولین در دستگاه‌ها و سایر محیط های فرهنگی جولان می دهند و طلبکارانه به طرح منویات خود می‌پردازند. مگر ایشان عدم التزام و پایبندی خود را به قانون به نمایش نگذاشتند که حال با سوءاستفاده از بسترهای حقوقی و قانونی نظام و کشور، تیشه به ریشه آرمان‌های انقلاب می زنند.

 لازم است ملت شریف و مردم انقلابی مان، هوشیاری و بصیرتی که در ۹ دی ۸۸ به نمایش گذاشت را همچنان حفظ نماید و گمان نکند که فتنه دشمنان ملت، کاملاً خاموش شده است.

 بر اساس شواهد و قرائن آنچه مشخص است متأسفانه هنوز برخی از افراد به عمق راهبردی طراحی فتنه توسط عوامل خارجی و داخلی به عنوان راهبرد مشترک براندازی نظام با رویکرد تغییر از درون مشابه انقلاب‌های مخملین پی نبرده و همچنان به پدیده نفوذ دشمنان در قالب سیاست‌های داخلی و روابط بین‌الملل در حوزهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بی‌توجهی کرده و هزینه‌های هنگفت برای نظام و مردم فراهم می آورند، ضمن دعوت مجدد این افراد به جبران خطاهای راهبردی و لزوم شفاف‌سازی طرح دشمنان در فریب و بد عهدی‌های مکرر اعلام می‌دارد راه درمان مشکلات وگره‌های مردم و نظام بازگشت به گفتمان انقلاب اسلامی و ابتناء و اتکاء به ظرفیت‌های درونی نظام و مردم است. بی‌شک حفظ  آرمان‌های اصیل امام(ره) و رهبری عزیز از جمله استقلال، آزادی و عدالت بایستی مفروض همه خدمتگزارن به نظام و مردم باشد که جزء از طریق پایداری بر گفتمان انقلابی و جهادی با رویکرد دینی و اقدام و عمل متناسب با آن در عرصه‌های مختلف کشور امکان پذیر نخواهد بود.

فلذا بر همگان به ویژه مسئولین کشور لازم است ضمن تقویت و بازگشت به اندیشه‌های ناب حضرت امام(ره) و فصل‌الخطاب قراردادن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در خصوص مسائل اساسی کشور از جمله حل مشکلات معیشتی مردم مبتنی بر اقتصاد درون‌زا، مبارزه با فساد، رانت و ویژه‌خواری، مقابله جدی با معضلات فرهنگی و اجتماعی از جمله آسیب‌های اجتماعی، تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس ملی، حفظ و صیانت از منافع و امنیت ملی در مواجهه با بیگانگان و مستکبرین، اقدام جدی و به دور از شعار زدگی‌های رایج  به عمل آورند.

در پایان جبهه پایداری انقلاب اسلامی، ضمن نکوداشت یاد و خاطره حماسه ۹ دی ۸۸ ، جهت شرکت فعال در مراسم و مجالس بزرگداشت این روز حماسه و روز احیای انقلاب، از عموم ملت شریف دعوت به عمل می‌آورد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۰:۱۵ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۹۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها