freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383303/1  زمان: 16:01  1395/10/08  بازدید: 889

سرمربی تیم ملی بیلیارد ایران گفت: یوهان روسنیک هلندی که از بهترین و اصولی ترین مربیان پاکت بیلیارد جهان است برای آموزش مربیان و بازیکنان به ایران می آید.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، «کامران شهلا» سرمربی تیم ملی بیلیارد ایران با اشاره به حضور «یوهان روسنیک» هلندی افزود: فدراسیون بولینگ و بیلیارد به منظور ارتقای سطح کیفی بازیکنان پاکت بیلیارد ایران از وی دعوت کرده است و این مربی سرشناس اسفند ماه جاری به ایران می آید.


وی گفت: یوهان بیش از 10 اردوی آموزشی پاکت بیلیارد را در طول زندگی حرفه ای خود به عنوان سرمربی در کشورهای مختلف جهان برگزار کرده است.


همچنین این مربی هلندی از سال 2006 تا 2014 کاپیتان تیم منتخب اروپا در رقابت های مشهور و جام موسکونی بوده است که هر ساله بین تیم های منتخب اروپا و آمریکا برگزار می شود.


سرمربی تیم ملی بیلیارد ایران یاد آور شد: وی به عنوان مربی ملی در 18 رویداد قهرمانی جهان، 15 رویداد قهرمانی اروپا، 21 رویداد رنکینگ جهانی، 60 رویداد تور اروپا، سه رویداد تور بین المللی IPT و در هفت دوره جام موسکونی شرکت داشته است.


شهلا در خصوص شرایط شرکت در این دوره افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است برترین های رنکینگ کشوری مردان و زنان در این کلاس شرکت کنند که این می تواند برای پیشرفت ورزشکاران پاکت بیلیارد ایران بسیار موثر باشد. البته در نظر است یک دوره آموزشی نیز برای مربیان علاقه مند به این رشته به مدرسی یوهان روسنیک برگزار شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰:۸ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها