freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


محمدرضا شعبانی با بیان اینکه دولت توان جبران خسارت باغداران مازندرانی را ندارد، اظهارداشت: اگر هم کاری انجام می‌شود، به قدری کند است که نتیجه مثبتی ندارد. وی تصریح کرد: در این شرایط، باغداران وضعیت خوبی ندارند و از مردم تقاضا دارند هر کس بین ۳ تا ۵ کیلوگرم از محصولات خسارت دیده آنان را خریداری کند تا بخشی از مشکلاتی که در این زمینه برای تولیدکنندگان ایجاد شده، حل شود. رئیس اتحادیه باغداران مازندران با بیان اینکه پرتقال‌های خسارت دیده، تلخ و غیرقابل استفاده نیستند، افزود: بیشتر مشکل این پرتقال‌ها، کم آبی درون آنها است.

شعبانی با اشاره به اینکه دولت در این زمینه ما را رها کرده و تولیدکنندگان نیز انتظاری از مسئولان ندارند، درباره اینکه چه میزان از محصولات خسارت دیده وارد بخش صنایع تبدیلی شده است؟ گفت: حدود ۵۰۰ هزارتن از مرکبات استان مازندران دچار خسارت و تنها نزدیک به ۸ هزارتن آن وارد صنایع تبدیلی شده ضمن اینکه ظرفیت آبمیوه گیری ما در روز ۳۰۰ هزارتن است. وی اضافه کرد: خسارت باغداران مازنی بر اثر سرمازدگی که اخیرا اتفاق افتاد حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است. شعبانی ضمن انتقاد شدید از عدم مدیریت صحیح برای حل بحران ایجاد شده در مازندران، افزود: ما برای شب عید مشکلی در زمینه تامین میوه نداریم. وی با بیان اینکه عده‌ای با سواستفاده از شرایط پیش آمده بحث  کمبود محصول و واردات را مطرح کرده‌اند، افزود: ما دو منبع تامین پرتقال داریم که یکی شمال و بویژه مازندران است و منبع دیگر بخش جنوب کشور است.

رئیس اتحادیه باغداران مازندران با اشاره به اینکه حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزارتن پرتقال در کشور از اسفند به بعد برداشت می‌شود، ادامه داد: مصرف شب عید ما بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزارتن است بنابراین مشکلی در زمینه تامین نداریم. وی تاکید کرد: ما از الان تا فروردین ماه مشکلی در زمینه تامین پرتقال در کشور نداریم.

منبع : ارانیکو ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶:۱۵ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها