freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

مدیر کل اقتصاد و دارایی کردستان خبر داد:
بهبود وضعیت کسب و کار در کردستان
سرویس کردستان؛ مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کردستان عنوان کرد: در استان کردستان اقدامات مناسبی برای بهبود فضای کسب و کار انجام گرفته شده است و بر اساس آمایش مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی کردستان رتبه 5کشوری را در بهبود فضای کسب و کار به خود اختصاص داده است.

به گزارش کردپرس؛ «حسین دهقان» در نشست دبیرخانه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی  که در سالن جلسات اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی سنندج برگزار شد با اشاره به بهبود وضعیت کسب و کار در کردستان عنوان کرد: با وجود همه مشکلاتی که در استان وجود دارد در موضوع سرمایه گذاری در استان, نسبت به سالهای پیش اقدامات بسیاری خوبی در کردستان انجام شده است.

وی با اشاره به جایگاه استان در فضای کسب و کار کشور  اضافه کرد: در مدت گذشته با توجه به ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری به استان و همچنین انجام آمایش مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی که در مورد فضای کسب و کار استان ها و با نظر دهی بخش خصوصی انجام شده است استان کردستان جزو  5استان نخست که دارای فضای کسب و کار مناسب می باشد.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کردستان ادامه داد: این گزارش, گزارشی رسمی است و بخش دولتی در تهیه این گزارش هیچ نقشی نداشته است که آمار را به صورت جانب دارانه ارائه کرده باشند و این آمایش نشان از آن دارد که در عمل برای بهبود فضای کسب و کار در کردستان انجام گرفته است.

دهقان در ادامه اضافه کرد: برای توسعه و تغییر روند سرمایه گذاری در استان نیاز به عزم کلی و همگانی است.

وی در ادامه به برخی موانع سرمایه گذاری در استان اشاره کرد و گفت: در موضوع سرمایه گذاری یک سری قوانین و مقررارت زائد وجود دارد که باید ریشه این موارد را شناسایی و برای رفع آن تلاش شود.

این مسئول در ادامه با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه عنوان کرد: در حال حاضر در مجلس شورای اسلامی برنامه ششم توسعه در حال نوشتن و تدوین است و باید این موانع قوانینی را انتقال دهیم.

کد مطلب: 120774  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۸  |  ساعت: ۱۱ : ۱۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶:۴۴ دیده شده : ۱۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۷۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها