freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، عزت الله ضرغامی  به مناسبت سالروز حماسه ملی و اتفاقات هشتم دی ماه در جمع مردم اصفهان و در میدان انقلاب اسلامی این شهر اظهار کرد: در سال 88 که در صدا و سیما به عنوان یک نهاد مهم در کنار مردم حضور داشتم شاهد خلق حماسه هشتم و نهم دی ماه که شاید توسط مردم اصفهان شروع شد بودم و همیشه علاقه داشتم به مردم این شهر درود فرستاده و از آن‌ها سپاسگزاری کنم.

وی ادامه داد: خیلی خوب می دانم پیش قدمی مردم اصفهان در حماسه هشتم دی نشان داد که خون شهدای اصفهان پایمال شدنی نیست و مردم این شهر همواره ثابت می‌کنند در لحظات حساس و تاریخی پشتوانه نظام هستند.

عضو شورای عالی فضای مجازی ادامه داد: بدانید که حماسه 9 دی در واقع انقلاب سوم بود و این حماسه تاریخی از نقاط عطف تاریخ انقلاب است که مردم به صورت خودجوش و بدون اطلاع رسانی و یا تبلیغات به خیابان ها آمده اند و از دولت خودشان دفاع کردند.

ضرغامی افزود: مستکبران و دشمنان ملت با بزرگنمایی بعضی حوادث امیدوار شده بودند که عمر جمهوری اسلامی ایران سرآمده باشد اما مردم خودجوش مهر باطلی بر ادعاهای آنان زدند.

وی ادامه داد: عملیاتی که با رمز تقلب شروع شد به سرعت رنگ باخت و مشخص شد در انتخابات سالم این نظام امکان تقلب نیست.

ضرغامی افزود:‌در سال 84 حادثه مشابه ای رخ داده بود و آقای  کروبی اعتراضات شدیدی به دولت ، آقای خاتمی و وزارت کشور کرد و گفت که در انتخابات جلوتر بودم و فقط با یک چرت کوتاه وقتی برگشتم من را حذف کرده بودم. همین موضوع مدتها میان مردم به سخره گرفته شد و مردم به تمسخر می گفتند در لحظات حساس نباید خوابید.

وی ادامه داد: در همین سال 88 بعد از آنکه کذبیات تقلب عنوان شد ، مقام معظم رهبری دستور شمارش آرا را صادر کرد اما سران فتنه عنوان کردند مسئله شان چیزی دیگری است و با اصل نظام مخالفت دارند.

عضو شورای عالی فضای مجازی گفت:‌ حتی در این حماسه بسیاری از افرادی که به موسوی و یا کروبی رای داده بودند در حماسه نه دی حضور یافتند؛ چرا که خیلی زود متوجه شدند که راه سران فتنه از انقلاب جدا شده است.

ضرغامی گفت:‌ آقای خامنه ای در دوره دوم ریاست جمهوری شان اعتقادی به توانمندی آقای موسوی نداشتند اما بنا به مصلحت امام بزرگوار ایشان را همچنان را بر سمت نخست وزیری نگه داشتند.

وی ادامه داد: تاریخ در فضای مجازی در اختیار جوانان هست و امروز جوانان می‌توانند به سادگی از اتفاقاتی که در 9 دی افتاد و حماسه ای که خلق شد اطلاع پیدا کنند.

ضرغامی ادامه داد: در جریان سال 88 ، 25 ماهواره ایران را قطع کردند و اگر تنها همان یک ماهواره فعال باقی نمی ماند و یامتخصصان ایرانی راه های ارتباطی با مردم را تغییر نمی دادند در ارسال تصاویر به مشکل بر می خوردیم.

وی گفت:‌ اشتغال شرافت مندانه از مطالبات مردم است و هر کجا که دوربین های صدا و سیما می رود والدینی هستند که اظهار می‌کنند چند تحصیل کرده در خانه دارند و متاسفانه اشتغال برای آن‌ها تامین نشده است در حالی که نیروی کار مزیت نسبی جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۱:۳۸ دیده شده : ۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۷۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها