freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اندیشکده گالوپ در جدیدترین نظرسنجی خود تحسین‌برانگیزترین چهره‌های سال 2016 در آمریکا را معرفی کرد.

گالوپ: باراک اوباما تحسین‌برانگیزترین مرد آمریکا در سال 2016به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی نیویورک پست؛ باراک اوباما، رئیس جمهور فعلی آمریکا در حالی کاخ سفید را ترک می کند که عنوان تحسین‌برانگیزترین مرد آمریکا را در سال 2016 از آن خود کرده است.

در جدیدترین نظرسنجی اندیشکده گالوپ درباره اینکه کدام چهره مرد تحسین‌برانگیزترین عنوان را در اختیار دارد، باراک اوباما با کسب 22 درصد آراء در جایگاه نخست قرار گرفت. به عقیده بسیاری از شرکت کنندگان اقدامات اوباما در مقام رئیس جمهور و یک فرد عادی کاملا تحسین آمیز بوده است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب نیز با 15 درصد آراء در جایگاه دوم قرار گرفت و پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان با 4 درصد آراء رتبه سوم را از آن خود کرد.

8 درصد از شرکت کنندگان این نظرسنجی دوستان و آشناسان خود را به عنوان تحسین برانگیزترین چهره سال 2016 انتخاب کردند و 23 درصد نظری نداشتند.

در همین حال، هیلاری کلینتون، نامزد شکست خورده انتخابات آمریکا با کسب 12 درصد آراء عنوان تحسین‌برانگیزترین زن سال 2016 در آمریکا را به دست آورد. میشل اوباما، بانوی اول آمریکا با 8 درصد در رتبه دوم قرار گرفت. آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان و اوپرا وینفری، تهیه کننده و مجری تلویزیون با 3 درصد آراء به طور مشترک جایگاه سوم را کسب کردند.

این نظرسنجی در تاریخ 7 تا 11 دسامبر 2016 میان 1028 بزرگسال آمریکایی انجام شد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۱:۵۱ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها