freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383343/42  زمان: 18:59  1395/10/08  بازدید: 89

آندرس اینیستا، ستاره 32 ساله خط میانی بارسا از رویای خداحافظی از فوتبال با پیراهن این تیم سخن گفت.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد اینیستا در سال 2018 به پایان می رسد و هنوز اقدامی در رابطه با تمدید آن انجام نشده است.

 

اینیستا گفت: "امیدوارم با لباس بارسلونا از فوتبال خداحافظی کنم و همیشه این رویا در ذهن من وجود داشته است. زمانی که  کاری را آغاز می کنید همه چیز برای شما تازه به نظر می رسد اما زمانی که شرایط بهتر می شود، همیشه آرزو دارید که تا انتها اینجا باقی بمانید.

 

 

 

 

از بدو ورود به بارسلونا آرزو داشتم موفقیت های زیادی با لباس این تیم کسب کنم و تا به این هدف نرسیده بودم هرگز از خودم رضایت نداشتم. زمانی که معتقد بودم 10 دقیقه بازی با لباس بارسا بیشتر از 90 دقیقه حضور در لباس تیم های دیگر مرا خوشحال می کند، شرایط دشواری را گذراندم اما این تفکر باعث شد تا به من به دستاوردهای زیادی دست پیدا کنم.

 

هرگز علاقمند نیستم به زندگی بعد از خداحافظی از فوتبال فکر می کنم اما احساس می کنم به طریقی باز هم با فوتبال در ارتباط خواهم بود. قطعا علاقمندم که تا انتها در بارسلونا باقی بمانم اما زمان در مورد مسائل تصمیم گیری خواهد کرد. من در جایگاهی نیستم که تعیین کنم چه اتفاقی رخ خواهد داد اما امیدوارم شرایط برای باقی ماندن من در این تیم فراهم شود.

 

زمانی که جوان تر بودم، جدا شدن از خانواده و کسانی به آنها عشق می ورزیدم بسیار دشوار بود. روزی که از آنها جدا شدم یکی از دشوارترین روزهایی بود که تا به حال تجربه کرده ام. اما تجاربی که اینجا به دست می آورید بی همتا است".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۵:۹ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها