freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب خبرداد:
پلمپ 47 واحد عرضه مرغ زنده غیر مجاز در سرپل ذهاب
سرویس کرمانشاه- 47 واحد عرضه غیر مجاز مرغ زنده در شهرستان سرپل ذهاب با اخذ دستور قضایی پلمپ شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دکتر عبدالله مرادی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب از پلمپ 47 مرکز غیر مجاز عرضه مرغ زنده در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای مبارزه با عرضه و کشتار غیر مجاز مرغ زنده و همچنین اجرای مصوبات کارگروه بهداشت این واحدها پلمب شد.
وی با اشاره به شیوع بیماری های طیور در فصل سرما و تاکید بر پیشگیری از بروز بیماری ها به ویژه آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان، افزود: عرضه غیرمجاز مرغ زنده تهدیدی علیه سلامت جامعه محسوب می شود و باید با آن برخورد قانونی صورت گیرد.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب با بیان اینکه پلمب واحدهای فوق با همکاری ارگان های ذی ربط از جمله مرکز بهداشت شهرستان، اصناف، اماکن، شهرداری و نیروی انتظامی صورت گرفته است، اظهار داشت: شبکه دامپزشکی نظارت های مستمری بر عرضه فرآورده های خام دامی دارد.
 دکتر مرادی همچنین به شهروندان توصیه کرد که گوشت و فرآورده های خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر و مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه و از خرید کشتارهای غیرمجاز خودداری کنند.
 این مقام مسئول از مردم خواست که هرگونه تخلف بهداشتی را از طریق سامانه تلفنی 1512 و همچنین سامانه پیامکی 100010001512 اداره کل دامپزشکی استان گزارش دهند تا در اسرع وقت با حضور کارشناسان این اداره کل موضوع پیگیری شود.

کد مطلب: 120821  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۸  |  ساعت: ۱۹ : ۱۷

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۷:۱۹ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها