freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به منطقه رزمایش، امیر فرزاد اسماعیلی پس پایان رزمایش بزرگ مدافعان آسمان ولایت ۷، طی سخنانی در جمع خبرنگاران با اشاره به روند برگزاری این رزمایش گفت: هماهنگی و یکپارچگی در برگزاری این رزمایش، عالی بود البته ما نمی‌توانیم به خودمان نمره بدهیم  اما آن چه که می‌توانیم بگوییم این است که این رزمایش در وسعتی معادل ۴۹۶ هزار کیلومتر مربع برگزار شد و این یعنی وسعتی بیشتر از برخی کشورهای اروپایی.

وی افزود: ما در بدترین شرایط آب‌ و هوایی و در حساس‌ترین نقطه کشور در جنوب کشور، با بهترین سامانه‌ها توانستیم بهترین عملکرد را از خودمان نشان بدهیم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه روحیه نیروهای انسانی در این رزمایش از همه بالاتر بود، خاطر نشان کرد: ما در ماهشهر شلیک موشک داشتیم، حال اینکه آنجا دائما پروازهای مسافربری انجام شده و چندین کریدور در آسمان آنجاست، امروز هم که شلیک موشک در بوشهر بود، ۷ – ۸ کریدور پروازی از آسمان این منطقه عبور می‌کند اما توانستیم همزمان با عبور و مرورها، شلیک‌ها را با موفقیت انجام داده و اهداف را در فاصل مختلف مورد اصابت قرار دهیم.

اسماعیلی تصریح کرد: در این رزمایش، ریز پرنده‌هایی که طول‌شان از طول موشک‌های شلیک شده کمتر بود، هدف قرار گرفتند و نشان داد که قرارگاه پدافند هوایی توانسته به نقاط خوبی برسد.

وی در پایان درباره تست سامانه موشکی باور نیز گفت: دستور رئیس جمهور درباره تست باور ۳۷ مربوط به صنعت دفاعی بود ولی در کل، زنجیره‌های مختلفی می‌توانند از این سامانه در بخش‌های مختلف استفاده کنند که امروز هم، بخشی از باور ۳۷۳ در این رزمایش مورد استفاده قرار گرفت.

رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۷ از روز دوشنبه به مدت ۳ روز در منطقه‌ای به وسعت ۴۹۶ کیلومتر مربع در استان‌های بوشهر، هرمزگان و خوزستان از سوی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش با مشارکت یگان‌های مختلف ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج  و با هدف یکپارچگی و ایجاد اقتدار و انسجام در شبکه یکپارچه پدافند هوایی برگزار شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۰:۲۷ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها