freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شهر تلعفر درغرب موصل به دنبال کشته شدن فرزند "والی" داعش دراین منطقه به ضرب گلوله یک تک‌ تیرانداز، ناآرام شد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از سومریه نیوز، یک منبع محلی دراستان نینوا در شمال عراق گفت: «ابو علاء العتری» پسر "والی داعش" در تلعفر درغرب موصل، که نامش اسامه است، نزدیک منزلش به ضرب گلوله یک تک تیرانداز کشته شد.

این منبع افزود: کشته شدن پسر والی داعش، خشم سرکردگان و عناصر مسلح گروه داعش را که از تابعیت های مختلف عربی و غیرعربی هستند، برانگیخت. تروریست های داعشی، نیروهای محلی را مسئول کشته شدن پسر والی داعش دانسته و درنتیجه به استقرار گشتی های مسلح در خیابان ها و تقاطع های اصلی اقدام کردند.

این در حالی است که منابع محلی در استان نینوا، اوایل ماه جاری میلادی، از به وجود آمدن بحران شدید میان سرکرده های داعش در داخل منطقه تلعفر درغرب موصل مرکز استان نینوا خبر داده بودند.

نیروهای داوطلب مردمی (حشد الشعبی) توانستند 16 نوامبر، فرودگاه تلعفر درغرب نینوا را به طور کامل از اشغال داعش پاکسازی کنند؛ این درحالیست که "احمد الاسدی" سخنگوی نیروهای داوطلب مردمی با اشاره به این که ابوبکر بغدادی بین مناطق تلعفر و البعاج در مرزهای سوریه است، تاکید کرد این فرودگاه، "هدفی مهم" است و "نقطه شروعی" به سمت مرکز تلعفر به شمار می رود.

همچنین یک منبع محلی در استان نینوا در ششم دسامبر جاری، از وقوع اختلافات فزاینده میان سران داعش در تلعفر خبر داد و اعلام کرد ابوبکر بغدادی، پس از برکنار کردن فرماندهان محلی، فرماندهی نبرد اخیر در نینوا را به افراد "چند ملیتی" سپرده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۰:۱۷ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها