freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به منطقه رزمایش، امیر احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش از پایان رزمایش پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۷ در جمع خبرنگاران به ارزیابی از اقدامات انجام شده در رزمایش پرداخت و اظهار کرد: در ارزیابی از برگزاری مراحل مختلف رزمایش اظهار کرد: با توجه به گستره عملیاتی منطقه رزمایش و اقدامات انجام شده، تمامی اهداف از پیش تعیین شده برای رزمایش محقق گردید.

وی افزود: همدلی بین یگان‌های مستقر در منطقه رزمایش سبب شد که کاستی‌های گذشته برطرف شده و وارد مرحله جدید برای دفاع از آسمان‌های کشور شویم.

جانشین فرمانده کل ارتش  تاکید کرد: مردم مطمئن باشند همانگونه که در رزمایش قرارگاه پدافند هوایی ارتش مشاهده کردیم، ارتش در زمین، هوا و دریا از قابلیت‌های بسیار بالایی برخوردار است.

پوردستان همچنین خاطر نشان کرد: هدف ارتش دستیابی به قابلیتی است که بتوانیم به شایستگی از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور دفاع کنیم.

وی درباره ارتقاء تجهیزات و ظرفیت‌های دفاعی کشور در آینده، تصریح کرد: قطعا ارتش متناسب با تهدیدات مختلف، ظرفیت‌های دفاعی خود را ارتقا می‌دهد.

جانشین فرمانده کل ارتش در ادامه به برگزاری رزمایش‌های مختلف از سوی ارتش اشاره و خاطر نشان کرد: بر اساس تدابیر فرمانده کل ارتش، رزمایش‌های نیروهای مختلف ارتش در حال برگزاری است. در همین راستا، در هفته‌های گذشته شاهد برگزاری رزمایش محمد رسول‌ رسول الله(ص) از سوی نیروی زمینی در منطقه جنوب‌شرق کشور و طی روزهای اخیر نیز شاهد برگزاری رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۷ توسط قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) در منطقه جنوب  بودیم.

وی گفت: رزمایش نیروی راهبردی ارتش نیز طی ماه آینده در منطقه خلیج فارس و دریای عمان برگزار خواهد شد.

رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۷ از روز دوشنبه به مدت ۳ روز در منطقه‌ای به وسعت ۴۹۶ کیلومتر مربع در استان‌های بوشهر، هرمزگان و خوزستان از سوی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش با مشارکت یگان‌های مختلف ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج  و با هدف یکپارچگی و ایجاد اقتدار و انسجام در شبکه یکپارچه پدافند هوایی برگزار گردید.

جانشین فرمانده کل ارتش ادامه داد: پیام این رزمایش برای دشمنان و آنان که خیال خام تعدی و تجاوز را در سر می‌پرورانند نیز این است که بدانند زمانی که نیروهای مسلح ما قادرند ریزپرنده‌ها را آنگونه که در رزمایش مشاهده کردیم، در آسمان‌ها منهدم کنند، قطعا مورد اصابت قرار دادن جنگنده‌های متجاوز برایشان به راحتی امکان پذیر است.

وی با اشاره به توانمندی نیروهای مسلح در مقابله با انواع تهدیدات تصریح کرد: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قادرند تا هر نوع تهدیدی را در هوا، زمین و دریا پاسخ دهند و ما باید قدردان این نیروهای با صلابت و پا در رکاب باشیم.

پوردستان همچنین ضمن ارزشمند شمردن اقدامات پدافند هوایی در رهگیری و انهدام ریزپرنده‌ها، دستاوردهای امروز نیروهای مسلح را ناشی از هدایت‌های مقام معظم فرماندهی کل قوا دانست.

جانشین فرمانده کل ارتش افزود: خدا را شاکریم که این رزمایش جلوه‌ای از هماهنگی و همدلی نیروهای مسلح کشور را به نمایش گذاشت، و نیروهای شرکت کننده، اعم از ارتش و سپاه، نیروی انتظامی و بسیج با هدایت قرارگاه رعد خاتم الانبیا (ص) هر کدام ماموریت‌های خود را به نحو احسن انجام دادند.


رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۷ از روز دوشنبه به مدت ۳ روز در منطقه‌ای به وسعت ۴۹۶ کیلومتر مربع در استان‌های بوشهر، هرمزگان و خوزستان از سوی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش با مشارکت یگان‌های مختلف ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج  و با هدف یکپارچگی و ایجاد اقتدار و انسجام در شبکه یکپارچه پدافند هوایی برگزار گردید.


انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۸:۲۴ دیده شده : ۱۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها