freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نماینده ولی فقیه در شورای عالی امنیت با بیان این موضوع که فتنه جدید دشمن غبار آلود کردن فضای توانمندی های کشور است، گفت: منتظر ماندن برای حل مشکلات کشور توسط خارجی ها فتنه جدید است. 

فتنه جدید دشمن غبار آلود کردن فضای توانمندی‌های کشور استبه گزارش خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید جلیلی نماینده ولی فقیه در شورای عالی امنیت ملی در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی که در مسجد امام علی بن الحسین( ع) خیابان ابوذر برگزار شد، با اشاره به این موضوع که خلقت انسان کار عبثی نبوده و همه انسان در معرض امتحان هستند، اظهار داشت : یکی از افتخارات ملت ما این است که همیشه از امتحانات فراوان بعد از انقلاب سربلند بیرون آمده که یکی از این امتحانات 9 دی بود.

وی در ادامه افزود: روز 9 دی نقطه مهمی در آزمون های مردم ایران بود که از آن به عنوان یوم الله یاد می کنیم اما باید دید چه کسانی از این موضوع موفق بیرون آمدند و کسانی که موفق نبودند باید بازگردند. 

نماینده ولی فقیه در شورای عالی امنیت ملی ادامه داد : ملت ما موفق بود چرا که هیچگاه نسبت به اتفاقات سایر کشورهای اسلامی بی توجه نبودند و استکبار جهانی نیز امروز متعجب مانده با وجود این که منطقه ناامنی را ایجاد کرده اما می بینند که ایران امن ترین نقطه است و این ملت همیشه در صحنه بوده و در کنار این موضوع یاری خدا را نیز داشته است، دشمن که این موضوع را می داند درصدد ایجاد تردید با روش های مختلف است که این همان فتنه جدید است. 

وی افزود : فتنه جدید این است که دشمن برای ایجاد تردید حق و باطل را با هم تلفیق می کند تا مردم را فریب دهد و فضا را غبار آلود کند و مردمی که دقت کنند و شناخت لازم را داشته باشند می توانند غبارهای فتنه را کنار بزنند و موفق باشند. 

جلیلی تصریح کرد : در طول تاریخ هر ملتی که دعوت خداوند و رسولش را اجابت کرده موفق بوده و مردم ایران نیز این تجربه را دارد و هر کجا که این دعوت را اجابت کرده موفق عمل کرده اما کسانی مخالف این موفقیت هستند و به همین دلیل تردید ایجاد می کنند تا مدل جدیدی مانند مدل دفاع مقدس شکل نگیرد چرا که با پیش رویی این مدل اتفاقاتی همچون جنگ 33 روزه رخ خواهد داد. 

نماینده ولی فقیه در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به صحبت های رئیس جمهور آمریکا مبنی بر عدم موفقیت در منطقه به دلیل حضور ایران بیات داشت: دشمنان فهمیده‌اند که امروزه یک مدل جدید در منطقه شکل گرفته که آن هم مدل مردم سالاری دینی است که باید با آن مقابله کنند و اگر این کار را نکنند قطعا شکست خواهند خورد پس به همین دلیل با برخی صحبت ها آن هم از دهان افرادی که در داخل موجه هستند تردید ایجاد می کند. 

وی با تاکید بر این موضوع که حماسه 9 دی نشان داد ملت پای حق ایستاده اند، افزود: اتفاقات سال 88 در کشورهای دیگر شاید یک بحران باشد که با ابزارهای امنیتی ساکت شود اما این موضوع در کشور ما یک فتنه بود چرا که باید به مردم حقایق نشان داده می شد که حماسه 9 دی باعث شد غبارهای تردید کنار برود تا اقتدار ملت ثابت شود. مهم این است ما باز هم در معرض این گونه امتحانات قرار خواهیم گرفت و باید هوشیار باشیم تا فتنه جدید را شناسایی کنیم و متوجه شویم که دشمن این بار به دنبال چیست تا دوباره دچار تردید نشویم و باید حرکت درست را در زمان درست انجام دهیم.

ادامه دارد...

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۰:۸ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها