freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به نظر می‌رسد که کوالکام قصد دارد اطلاعات بیشتری از تراشه در دست ساخت اسنپدراگون 835 را در نمایشگاه CES 2017 اعلام کند. به‌تازگی این کمپانی تیزری منتشر کرده است که در آن می‌بینید کوالکام قصد دارد اسنپدراگون 835 را به نمایشگاه CES 2017 بیاورد. اما آنچه در این تیزر جلب توجه می‌کند، وجود عبارت «اسنپدراگون 835 در مرکز توجهات قرار خواهد گرفت» است.

کوالکام در گذشته مشخص کرده بود که اسنپدراگون 835 قرار است با لیتوگرافی ۱۰ نانومتری FinFET سامسونگ ساخته شود. همچنین گفته‌ می‌شود این تراشه از تکنولوژی شارژ سریع ۴ کوالکام نیز پشتیبانی خواهد کرد. این تکنولوژی به کاربر اجازه می‌دهد با تنها ۵ دقیقه شارژ باتری، به مدت ۵ ساعت از تلفن هوشمند استفاده کند.

تاکنون کوالکام اطلاعات زیادی در مورد جزئیات و مشخصات سخت‌افزاری تراشه جدید اسنپدراگون 835 مانند سرعت کلاک و عملکرد پردازنده گرافیکی منتشر نکرده است.

البته به‌تازگی نتایج بنچمارکی در سایت GFXBench قرار گرفت که در آن می‌شد برد در حال‌ توسعه‌ای را که مجهز به تراشه اسنپدراگون 835 بود، مشاهده کرد. طبق اطلاعات موجود، قرار است روی این تراشه، یک پردازنده ۸ هسته‌ای قرار گیرد که هسته‌های آن با فرکانس ۲.۲ گیگاهرتز کار می‌کنند. همچنین در کنار این پردازنده شاهد پردازنده گرافیکی آدرنو 540 خواهیم بود که سرعت آن نسبت به آدرنو 530 ۳۰ درصد بیشتر است.

با این حال باید در نظر داشت که احتمال دارد اطلاعات قرارگرفته در بنچمارک‌ها با محصول نهایی متفاوت باشد. طبق اطلاعاتی که تاکنون تأیید نشده‌اند، اولین تلفن هوشمندی که قرار است مجهز به تراشه اسنپدراگون 835 شود، گلکسی اس 8 سامسونگ خواهد بود که احتمالا در آوریل رونمایی خواهد شد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۸:۵۸ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin

بیشتر از همیشه دوستت دارم بیشتر از همیشه دوستت دارم گرچه از بیشتر از همیشه دوست دارم بیشتر از همیشه دوستت دارم بیژن مرتضوی بیشترین ازدواج یک مرد بیشترین ازدواج بیشترین ازدواج در ایران بیشترین ازدواج یک زن رکورد بیشترین ازدواج بیشترین مبلغ وام ازدواج بیشترین سن ازدواج در ایران بیشترین وام ازدواج بیشترین تعداد ازدواج بیشترین امار ازدواج بیشتر از صدبار بهت گفتم دوست دارم بیشتر از صدبار بهت گفتم بیشتر از صد بار بهت گفتم دوستت دارم آهنگ بیشتر از صدبار بهت گفتم دوست دارم اهنگ بیشتر از صدبار بهت گفتم دانلود آهنگ بیشتر از صدبار بهت گفتم دوست دارم دانلود آهنگ بیشتر از صدبار بهت گفتم دانلود اهنگ بيشتر از صد بار بهت گفتم دوست دارم شاید من بیشتر از صدبار بهت گفتم دوست دارم علیرضا روزگار بیشتر از صد بار بهت گفتم دوست دارم بیشتر از این حوصله کن اهنگ بیشتر از این حوصله کن بیشتر از این حوصله کن بیا و کمتر گله کن بیشتر از علم بیشتر از سکوت کمی بیشتر از سکوت بیشتر از آنچه تصور کنی بیشتر از آنچه تصور کنی خیانت دیده ام Ces 2017 Ces 2017 Dates Ces 2017 Tickets Ces 2017 Schedule Ces 2017 Registration Ces 2017 Priority Code Ces 2017 Free Registration Ces 2017 Rumors Ces 2017 Free Registration Code Ces 2017 Exhibitor List Ces 2017 Dates Vegas Ces 2017 Tickets Price Ces 2017 Tickets Cost بیشتر از دو ساعت بیشتر از سرعت نور متعاقبا اعلام خواهد شد کوالکام جزئیات بیشتری از اسنپدراگون 835 را در CES 2017 اعلام خواهد کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها