freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383340/4  زمان: 18:37  1395/10/08  بازدید: 14,870

روابط عمومی باشگاه نفت با اعلام اینکه هیچ نامه ای در خصوص ممنوع الفعالیت شدن این باشگاه ارسال نشده است، از حضور پرقدرت این تیم در نقل و انتقالات خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که با توجه به بدهی‌های معوقه باشگاه نفت، اعلام شد این تیم از حضور در نقل و انتقالات در نیم فصل محروم خواهد بود، حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی این باشگاه در این خصوص جوابیه‌ای را در اختیار "ورزش سه" قرار داد.

وی در این خصوص گفت: «هیچ نامه ای برای باشگاه نفت نیامده است. آقای فتاحی هم در مصاحبه شان اعلام کرده اند تمام باشگاه های بدهکار نمی توانند در نقل و انتقالات حضور داشته باشند. البته این تصمیم هم توسط سازمان لیگ اجرایی نشده و سوال بنده این است که چرا در آستانه دیدار حساس نفت برابر سپاهان در جام حذفی باید باشگاه ما مورد خطاب قرار گیرد و به دنبال ایجاد حاشیه باشند؟»

وی با اعلام اینکه مشکلی برای حضور در نقل و انتقالات نخواهند داشت گفت: «باشگاه نفت با قوت در نقل و انتقالات شرکت می کند و هرگز هم ممنوع الفعالیت نیست. صراحتا باید بگوییم باشگاه نفت به رغم بلاتکلیفی های مالک باشگاه 43 درصد تا به امروز پرداختی داشته و حتی تشکر آقای دایی را نیز در این زمینه در پی داشته است. شاید کمتر تیمی تا به اینجای فصل توانسته با توجه به مشکلات اقتصادی اینچنین پرداختی به بازیکنان و دیگر اعضای خود داشته باشد.»

وی با اعلام اینکه برخی در صدد ایجاد حاشیه در این تیم در آستانه دیدار حساس برابر سپاهان در جام حذفی هستند، گفت: «خیلی باشگاه ها بدهکار هستند که نیاز به نام بردن آنها نیست اما اهالی فوتبال می دانند که چه باشگاه‌هایی بدهکارند و به چه مبالغی. برخی باشگاه ها حتی بیش از 10 میلیارد بدهی دارند. مالک باشگاه نفت نیز به تعهدات خود در قبال بدهی ها پس از رفع بلاتکلیفی ها و برطرف شدن موانع موجود پایبند خواهد بود و جای تقدیر دارد به رغم بلاتکلیفی نفت با احساس مسئولیت 43 درصد پرداختی به تیم داشته اند و این سوای پاداش هایی است که در خصوص پیروزی‌ها و نتایج تیم به اعضا در نظر گرفته شده است. حال روا نیست وقتی بخش خصوصی در فوتبال اینگونه هزینه می کند شاهد چنین هجمه ها و شایعاتی باشیم و مطمئن باشید با قدرت در نقل و انتقالات حضور خواهیم داشت و هیچ تهدید و نامه‌ای متوجه باشگاه در این زمان نیست.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۲:۵۱:۴۳ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها