freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383314/40  زمان: 16:40  1395/10/08  بازدید: 41,555

خریدهای علیرضا منصوریان در نفت تهران با شروع نیم فصل از جمع زردها جدا شدند و حالا خریدهای او در استقلال نیز چنین وضعیتی دارند.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان در لیگ پانزدهم پیش از شروع فصل، ستاره های زیادی را برای حضور قدرتمندانه این تیم در آسیا جذب کرد. سید جلال حسینی، پیام صادقیان، نانگ، کارلوس سانتوس و مهدی مومنی سر شناس ترین بازیکنان لیست سرمربی نفت تهران برای تقویت زردپوشان پایتخت بودند که البته مدت زمان حضور آنها در جمع شاگردان منصوریان به بیش از نیم فصل نرسید.

 


با شروع نیم فصل دوم لیگ و پس از مشکلات این تیم و حذف زردپوشان از دور حذفی مرحله گروهی صادقیان راهی صبای قم شد و مهدی مومنی نیز که شرایط خوبی در جمع زردها نداشت به استقلال تهران پیوست. نانگ، مهاجم گران قیمت این تیم نیز به جمع تراکتورسازان پیوست و البته کارلوس سانتوس نیز از جمع شاگردان منصوریان جدا شد تا تنها سید جلال حسینی در نفت تهران ماندگار شود.

 


علیرضا منصوریان حالا با شروع نیم فصل دوم لیگ برتر در استقلال نیز در آستانه چنین شرایطی قرار دارد. این در حالی است که هنوز لیست خروج او رسما اعلام نشده. پیش بینی می شود بازیکنان تازه وارد این تیم سهم بیشتری در فهرست خروجی او داشته باشند که با تکرار چنین اتفاقی مطمئنا انتقادات از او بابت خریدهای پر سر و صدای ابتدای فصل بالا خواهد گرفت و او باید دوباره درباره خریدهای نجومی ابتدای فصل پاسخگوی مدیران و البته هواداران این تیم باشد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۴:۶:۴۹ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها