freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

استاندار کرمانشاه در پاسخ به پیشنهاد خبرنگار کردپرس:
احیای رودخانه آبشوران کرمانشاه را مورد توجه قرار می دهیم
سرویس کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: بخشی از رودخانه آبشوران شهر کرمانشاه اکنون در حال دفن شدن است که در این راستا احیای این رودخانه را مورد توجه قرار می دهیم.

به گزارش خبرنگار کردپرس، اسدالله رازانی یک روز پس از ملاقات با رئیس جمهور امروز در سالن تدبیر استانداری میزبان خبرنگاران استان بود تا به تشریح و ترسیم کلی از وضعیت کنونی پروژه های مهم استان بپردازد، پروژه هایی که دیروز با رئیس جمهور به بررسی آنها پرداخته بود.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار کردپرس مبنی بر وجود ظرفیت های بی نظیر گردشگری در بخش های بالا دستی رودخانه آبشوران در سمت سراب قنبر تا سینما آزادی و نیز بخش آزادگان تا پارک لاله و دفن تدریجی و از بین رفتن تمام نشانه های زندگی در این رودخانه و بی توجهی مسئولان ذیربط به این امر، اظهارداشت: در حال حاضر به دلیل عدم تکمیل تصفیه خانه شهر کرمانشاه که به اعتباری بالغ بر 500 میلیارد تومان نیاز دارد، فاضلاب شهری وارد رودخانه های شهر می شود.
وی ادامه داد: ورود فاضلاب به رودخانه های قره سو و آبشوران وضع فاجعه باری را در شهر رقم زده است که تبدیل به یکی از چالش های مهم امروز شهر کرمانشاه شده است.
استاندار کرمانشاه از اختصاص 60 میلیارد تومان برای بازسازی رودخانه آبشوران خبرداد و تصریح داشت: طبق توافقی که با وزارت نیرو داشته ایم  طرحی برای بازسازی و جدا سازی فاضلاب از این رودخانه در نظر گرفته شده است.
وی تاکید کرد: در این طرح که 20 میلیارد آن را استان و 40 میلیارد آن را وزارت نیرو پرداخت می کند در دو سطح رودخانه لوله گذاری صورت می گیرد تا فاضلاب را به داخل این لوله ها هدایت کنیم.
رازانی بیان داشت: در سفر دکتر نوبخت به کرمانشاه ایشان قول دادند که 75 میلیارد تومان برای نجات رودخانه های قره سو و آبشوران اختصاص به استان دهند.
وی متذکر شد: این دو رودخانه سرمایه های مهم و فرصت های گردشگری استان هستند.
استاندار کرمانشاه خاطر نشان ساخت: این مشکل قطعا حل خواهد شد و ما نیز تمام تلاش خود را در این راستا به کار خواهیم برد.
وی در پایان در پاسخ به پیشنهاد احیای رودخانه آبشوران توسط خبرنگار کردپرس، اظهارداشت: احیای رودخانه آبشوران کرمانشاه را مورد توجه قرار می دهیم.

کد مطلب: 120813  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۹  |  ساعت: ۸ : ۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۸:۱۵:۲۴ دیده شده : ۸۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها