freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای استان کرمانشاه در گفتگو با کردپرس:
ارائه 400 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی به زندانیان استان
سرویس کرمانشاه- مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای استان کرمانشاه از ارائه 400 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در 18 کارگاه این سازمان واقع در زندانهای استان خبرداد.

داود ناصری امید در گفتگو با خبرنگار کردپرس،با اشاره به تحقق 76 درصد از تعهدات سازمان فنی و حرفه ای استان کرمانشاه در 9 ماهه نخست سالجاری، اظهارداشت: در طول این مدت 3 میلیون و 700 هزار نفر ساعت آموزش  در قالب 19 هزار نفر دوره از طریق مراکز سازمان فنی و حرفه ای استان مهارت کسب کرده اند.
وی ادامه داد: علاوه بر این،  2 میلیون و 700 هزار نفر نیز در قالب 11 هزار نفر دوره از طریق آموزشگاه های بخش خصوصی  مهارت فرا گرفته اند.
مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای استان کرمانشاه تصریح داشت: این سازمان متعد شده است که تا پایان سالجاری 8 میلیون نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای ارائه دهد که تا پایان سال به 100 درصد تحقق این هدف دست خواهیم یافت.
وی از ارائه 400 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در 18 کارگاه این سازمان واقع در زندانهای استان خبرداد و افزود: آموزشهای مهارتی این سازمان نه تنها در زندان ها بلکه در دانشگاه ها، پادگان ها، روستاها و ... ارائه می شود.
ناصری امید درخصوص ارائه آموزش مهارت و حرفه به کوکان کار نیز گفت: کودکان کار ابتدا باید از طریق بهریستی استان ساماندهی و به ما معرفی شوند تا ما نیز برای ایجاد کارگاه آموزش به آنان اقدام کنیم.
وی با بیان اینکه بهزیستی استان تا کنون هیچ هماهنگی ای در این راستا با فنی و حرفه ای انجام نداده است، تاکید کرد: تفاهم نامه ای با هدف آموزش مهارت به کودکان کاربین دو سازمان در استان به امضا رسیده اما تاکنون عملیاتی نشده است.
مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای استان کرمانشاه در پایان یادآورشد: با توجه به معضل بیکاری و معضل مدرک گرایی در استان اعتقاد داریم که باید مردم را به این سمت و سو سوق دهیم که بفکر مهارت آموزی و اشتغال در بخش خصوصی باشند.

کد مطلب: 120739  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۹  |  ساعت: ۶ : ۲۳

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۸:۱۵:۵۹ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها