freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مدیر کمیته امداد استان تهران گفت:استفاده از طرح پرداخت صدقه الکترونیکی موجب تسهیل در کمک رسانی خیران و شفاف سازی هزینه کردها می شود.

طرح صدقه الکترونیکی شفاف سازی در هزینه کرد را به دنبال داردمحسن وليئی مدیر کمیته امداد استان تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد:از40 هزار صندوق صدقه موجود در خیابان و میادین شهر تهران، تاکنون20 هزار صندوق ایمن سازی شده اند و تولید صندوق های جدید برای اماکن تجاری و مسکونی انجام خواهد شد همچنین عملیات اصلاح صندوق های صدقات با ایجاد شیارهای افقی و عمودی در ورودی صندوق ها و تعویض قفل های آن ها انجام شده است.

وی افزود:پایتخت نشینان روزانه80 ریال صدقه پرداخت می کنند که پس از جمع آوری و سهم بندی صدقات، 13 درصد صرف نیازمندان، 12 درصد در امور فرهنگی و مابقی این مبالغ برای رسیدگی به امور ضروری نیازمندان هزینه می شود.

وليئی ادامه داد:شهروندان  می توانند برای ارسال کمک های خود به نیازمندان با شماره تلفن گویای7355 تماس گرفته یا از طریق شماره گیری #021*8877* اقدام کنند همچنین ارسال عدد1 به شماره1877 برای عموم مردم کشور برای شرکت در طرح پرداخت الکترونیکی و صدقه پیامکی است.

مدیر کمیته امداد استان تهران در پایان خاطرنشان کرد:پرداخت صدقات بطور الکترونیکی و پیامکی با بهره گیری از فناوری های جدید باعث تسهیل در پرداخت کمک های مردمی و شفاف سازی هزینه کردها از طریق ارسال گزارش ماهیانه و در نتیجه افزایش اعتماد مردم نسبت به کارکرد کمیته خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۸:۵۲:۵۰ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها