freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۵۰۳۹۲

۶۹  بازدید

عکاس برزیلی«ریکاردو استاکرت» درحال پرواز با هلی کوپترش بود که به دلیل طوفان منحرف شد، اما این مسیر انحرافی منجر شد بتواند عکس های قابل توجهی از یک قبیله در جنگل های آمازون بگیرد.

برترین ها: عکاس برزیلی«ریکاردو استاکرت» درحال پرواز با هلی کوپترش بود که به دلیل طوفان منحرف شد، اما این مسیر انحرافی منجر شد بتواند عکس های قابل توجهی از یک قبیله در جنگل های آمازون بگیرد. این عکس ها در منطقه آکری در برزیل در نزدیکی مرز آن با پرو گرفته شده اند. این منطقه شدیدا از جنگل و ساکنان بومی اش حفاظت می کند.


این عکس ها گروه کوچکی از مردم با لباس های ساده، سلاح و بدن های نقاشی شده را نشان می دهد. حتی مردی که نیزه اش را به سمت هلی کوپتر گرفته است. کارشناسان ادعا می کنند که این همان قبیله ای است که توجه جهانی را در سال 2008 به خود معطوف کرد وقتی عکس هایی از مردمان قبیله ای که به رنگ قرمز بدنشان را نقاشی کرده بودند و به یک هواپیما که در ارتفاع کم پرواز می کرد تیر پرتاب می کردند منتشر شد. به نظر می رسد آن ها هرچهار سال جای خود را تغییر می دهند. از آنجا که هیچ ارتباط صلح آمیزی با دنیای بیرون از خود ندارند، نام این قبیله ناشناخته است.


ریکاردو می گوید: «احساس می کنم من یک نقاش در قرون گذشته بوده ام. فکر کردن به اینکه در قرن 21 هنوز مردمانی هستند که هیچ ارتباطی با تمدن ندارند و مانند اجداد خود در 20 هزار سال پیش زندگی می کنند، یک احساس قدرتمند است.»

قبیله ای باورنکردنی در آمازون که از وجود تمدن اطلاعی ندارند 
قبیله ای باورنکردنی در آمازون که از وجود تمدن اطلاعی ندارند 
قبیله ای باورنکردنی در آمازون که از وجود تمدن اطلاعی ندارند 
قبیله ای باورنکردنی در آمازون که از وجود تمدن اطلاعی ندارند 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۹:۵۰:۱۴ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۱
  • تعداد حاضران : ۲۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها