freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


تقریبا عادت شده است که هر سال در این مواقع، شایعات مختلفی در مورد پرچم‌دار بعدی سامسونگ منتشر شود. یکی از مواردی که همیشه مورد بحث قرار می‌گرفت طراحی ظاهری نسل جدید گوشی از سری گلکسی اس بود و حال نیز شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه سامسونگ در گلکسی اس 8 از دکمه‌های سخت‌افزاری استفاده نخواهد کرد.

طبق این شایعات، سامسونگ قصد دارد به جای استفاده از دکمه‌های خازنی، این بار در پرچم‌دار جدید خود از دکمه‌های روی صفحه نمایشگر استفاده کند که از نظر عملکرد شبیه به قابلیت تاچ سه‌بعدی خواهند بود.

تفاوت بین استفاده سامسونگ از قابلیت تاچ سه‌بعدی با آنچه اپل در آیفون‌ها استفاده می‌کند، این است که در گلکسی اس 8 می‌توان با استفاده از این قابلیت به ناوبری در رابط کاربری پرداخت و امکان شخصی‌سازی دکمه‌ها نیز به کاربر داده می‌شود.

شایعات اخیر با اخبار قبلی مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد از دکمه خانه فیزیکی و جک هدفون 3.5 میلی‌متری در گلکسی اس 8 استفاده نکند، مطابقت دارند. حتی ممکن است در گلکسی اس 8 شاهد قرار گرفتن حسگر اسکنر اثرانگشت در زیر صفحه نمایشگر باشیم.

اگر این شایعات صحت داشته باشند؛ در بخش  پایینی نمایشگر گلکسی اس 8 حاشیه بسیار کمی وجود خواهد داشت که در نهایت باعث می‌شود ابعاد کلی این تلفن هوشمند کاهش یابد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۷:۲۱ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها