freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


فتح اللهی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: تجربیات موفق دفاتر خدمات نوسازی باعث تبدیل تهدیدها به فرصت در بافت‌های فرسوده و گسترش آن در سایر کلانشهرها می‌شود.

فراهم سازی امکان تبدیل تهدید به فرصت در بافت های فرسودهعبادالله فتح اللهی میرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: باتوجه به این که نوسازی بافت های فرسوده به خصوص در مناطق مسکونی و پرجمعیت طی سال های اخیر  بیشتر اهمیت پیدا کرده است، هم اکنون بسته های تشویقی تهیه شده برای شهروندان ساکن در بافت های فرسوده بسیار مورد استقبال قرار گرفته و در حال گسترش است.

وی ادامه گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر ساکن بافت های فرسوده هستند، به طوری که تراکم جمعیت در این نقاط چند برابر تراکم جمعیت در دیگر مناطق شهری است که باید برای جلوگیری از فقیرتر شدن زیرساخت های این بافت ها، سرانه های خدماتی و فضای سبز توسعه یابد.

فتح اللهی تصریح کرد: تجربیات موفق در دفاتر خدمات نوسازی باید به سایر کلانشهرها توسعه یابد تا تهدیدها تبدیل به فرصت شوند و اگر الگوی به کار گرفته شده در نوسازی شهر تهران برای دیگر شهرهای کشور استفاده شود، موجب نوسازی بیش از پیش بافت های فرسوده در سراسر کشور خواهد شد.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در پایان افزود: در این جهت تشکیل ستاد ملی بازآفرینی باعث شده تا مدیران در بخش های مختلف شهری با همکاری یکدیگر، جهش و گامی بزرگ را برای بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده به کار گیرند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۷:۵۹ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها