freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":باشگاه استقلال رسما نام سه خرید مد نظرش در نیم فصل را رسانه‌ای کرد و مدعی شد رایزنی‌ها برای امضای قرارداد با این نفرات را آغاز کرده است.

 باشگاه استقلال رسما نام سه خرید مد نظرش در نیم فصل را رسانه‌ای کرد و مدعی شد رایزنی‌ها برای امضای قرارداد با این نفرات را آغاز کرده است.علیرضا منصوریان بعد از نشست طولانی که با افتخاری، مدیرعامل باشگاه داشت از ایمان مبعلی، رحیم مهدی زهیوی و سجاد شهباززاده به‌عنوان سه بازیکن مد نظر خود برای تقویت تیم نام برد و باشگاه استقلال هم رایزنی و مکاتبات رسمی برای جذب آنها را آغاز کرد.

 خریدهایی که امضای قرارداد با آنها دشواری‌های خاص خود را دارد اما سرمربی جوان آبی‌ها با سماجت خواستار حضورشان شده تا بازسازی تیمش را استارت بزند.

قرار گرفتن این سه نفر در فهرست اولیه خریدهای زمستانی استقلال نشان می‌دهد که منصوریان برای نیم فصل دوم لیگ برتر و همچنین بازی مرگ و زندگی با السد قطر در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا نقشه‌های زیادی در سر دارد و به دنبال پلان‌های جدید تاکتیکی برای تیمش است.

منصوریان که وعده‌های زیادی به طرفداران استقلال و حامیانش روی سکوها داده بود حالا عزم خود را جزم کرده تا با اضافه کردن این نفرات باتجربه به تیم جوانش تلفیقی از این دو گروه را به میدان فرستاده و نمایشی بهتر در نیم فصل دوم ارائه بدهد.

قرار گرفتن نفراتی مثل مبعلی، زهیوی و شهباززاده در صدر فهرست خریدهای منصوریان نشان می‌دهد این مربی برای نیم فصل دوم دنبال تغییر تاکتیک تیمش از 2-4-4 به 1-3-2-4 است. همان سیستمی که منصوریان دو فصل خوب را با نفت سپری کرد و در آغاز فصل هم به آن دل بسته بود تا استقلال را به روزهای اوجش بازگرداند.

علاوه بر این سه نفر بازگرداندن روزبه چشمی به فهرست اصلی نیز مزید برعلت شده تا تغییر سیستم استقلال جدی‌تر از گذشته مطرح شود چون حضور روزبه در کنار امید ابراهیمی به‌عنوان بازیکنان تخریبچی و جنگنده می‌تواند مشکلات را به حداقل برساند.

منصوریان در ساختار تدافعی با کمبود خاصی مواجه نیست و تنها مشکلش هماهنگی و دفاع تیمی است که با اضافه شدن دو هافبک دفاعی و شرح وظایفی که آنها خواهند داشت یک سوم دفاعی اش ترمیم خواهد شد. با این حساب این مربی روی ساختار تهاجمی برنامه‌ریزی کرد و با سماجت روی بازگرداندن ایمان مبعلی و خرید وینگری همچون زهیوی به دنبال تقویت این ساختار بود.

ایمان می‌تواند با مهندسی میانه میدان آبی‌ها تمام ضعف‌هایی که قرار بود بختیار رحمانی گرانقیمت پوشش دهد را از بین ببرد ضمن اینکه زهیوی هم می‌تواند نقشی که خسرو حیدری در اجرای آن ناکام بود را برعهده بگیرد.

در خط حمله بازگرداندن شهباززاده می‌تواند تلنگری به سایر مهاجمان استقلال از جمله کاوه رضایی باشد تا بیشتر از قبل قدر موقعیت‌های گلزنی خود را بدانند. سجاد که دو فصل گذشته به‌عنوان تک مهاجم استقلال در این سیستم بازی کرد با خصوصیات فنی که دارد می‌تواند گزینه‌ای ایده آل باشد چون کاوه رضایی بازیکن مورد علاقه منصوریان نشان داده در پست وینگر چپ و راست هم قابلیت‌های زیادی دارد و مثلث شهباززاده، رضایی و زهیوی می‌تواند به مثلثی مرگبار و آتشین تبدیل شود.

منبع:ایران ورزشی


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱:۴۷ دیده شده : ۲۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها