freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از معاونت حقوقی قوه قضاییه، دکتر ذبیح الله خدائیان در جلسه شورای مدیران این معاونت، نهم دی‌ماه را روز بیعت مجدد مردم با ولی امر خویش دانست و خاطرنشان کرد: مردم در این روز ثابت کردند که تهدید انقلاب و اسلام را بر نمی‌تابند.

خدائیان با اظهار تاسف از این امر که فتنه سال 1388 و بی‌بصیرتی برخی از خواص موجب امیدواری استکبار جهانی و دشمنان نظام شد، افزود: کشورهایی نظیر آمریکا و انگلیس که پیش از آن برای مراوده با ایران اظهار تمایل کرده و اقداماتی در راستای آن داشتند به یکباره و علناً در مقابل نظام موضع گرفته و از فتنه­‌گران حمایت کردند.

معاون حقوقی قوه قضائیه با تاکید بر اینکه در جریان این فتنه کسانی که مدعی قانون‌گرایی بودند خود از تبعیت قانون سرباز زدند یادآور شد: هر چند عملکرد و اقدامات این عده خسارات زیادی به نظام وارد کرد، اما حضور مردم موجب خنثی شدن توطئه دشمنان شد و استکبار جهانی را مأیوس کرد؛ لذا گرامیداشت چنین مناسبت­‌ها و ایامی نظیر نهم دی ماه بر همه دوستداران نظام لازم و ضروری است و بر این اساس این روز  را به محضر مقام عظمای ولایت و ملت شریف ایران اسلامی تبریک عرض می‌کنم.

در جلسه شورای مدیران معاونت حقوقی که صبح روز چهارشنبه به ریاست معاون حقوقی و با حضور مدیران ارشد واحدهای تابعه برگزار شد، عملکرد ادارات و مسائل و مشکلات موجود مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱:۴۰ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها