freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":همراهی‌های ابتدای فصل و مصاحبه‌های خاص منصوریان درباره سیدمهدی رحمتی بی‌شباهت به یک تصویرسازی ناشیانه نبود.

 همراهی‌های ابتدای فصل و مصاحبه‌های خاص منصوریان درباره سیدمهدی رحمتی بی‌شباهت به یک تصویرسازی ناشیانه نبود. حالا پرده اختلافات برافتاده و هواداران استقلال حیرت زده‌اند که این دو چطور از ابتدای فصل همدیگر را تحمل کردند؟

پای دوست رحمتی در میان است

داستان اختلاف رحمتی و منصوریان خیلی قبل‌تر از بازی با تراکتور رقم خورد. درست همان روزهایی که استقلال نمی‌توانست از گل‌های زده محافظت کند و مدافعان استقلال با اشتباهات سریالی رحمتی را در موقعیت‌های سخت قرار می‌دادند، کاپیتان استقلال انتقادات تندی از آنها می‌کرد. او بعد از یک جلسه مطبوعاتی در جمع همبازیانش از تاکتیک‌ها و تعویض‌های منصوریان انتقاد کرد. یکی از دستیاران سرمربی استقلال همه چیز را به او گفت و از همین جا سرمربی جوان آبی‌ها کینه رحمتی را به دل گرفت. اتفاقات بازی با تراکتور و بیماری رحمتی که همزمان شد با شکست مقابل نفت آتش اختلافات را شعله‌ور کرد.

شرایط سخت برای ماندن رحمتی

شاید منصوریان فکر می‌کرد وقتی روی آنتن برنامه ٩٠ تلویحاً اعلام کند رحمتی را نمی‌خواهد، او هم از باشگاه رضایتنامه می‌گیرد و جدا می‌شود. سکوت رحمتی و موضع مثبت او که مدعی شده نه رضایتنامه می‌خواهد و نه به نیمکت نشینی معترض خواهد شد کار را برای کنار گذاشتن او سخت کرده است. دو تن از اعضای هیأت‌مدیره هم در تماس با افتخاری تأکید کرده‌اند رحمتی باید در استقلال بماند و هرگز نباید خبر قرار گرفتن او در لیست مازاد رسانه‌ای شود. منصوریان که هم از طرف اعضای هیأت‌مدیره و هم از طرف بخشی از هواداران استقلال بابت نگه داشتن رحمتی تحت فشار قرار گرفته می‌خواهد شروط سختی را برای ماندن او تعیین کند. منصوریان به افتخاری گفته رحمتی باید تعهد بدهد هرگز به نیمکت نشینی معترض نباشد و کتباً از کادر فنی عذرخواهی کند تا نامش در لیست مازاد قرار نگیرد. این‌که چرا منصوریان تا این اندازه نسبت به کسی که مدعی بود بازوی راستش در تیم است، موضع خصمانه دارد معلوم نیست اما دلیل آن نمی‌تواند انتقاد از کادر فنی و دوستی با فردی خارج از مجموعه باشگاه باشد. رحمتی هم این روزها موضعی کاملاً آرام گرفته و برعکس عصیانی که در تیم‌ملی کرد، به نزدیکانش گفته حاضر است تا پایان فصل هم روی نیمکت بنشیند و بازوبند را از دست بدهد اما درخواست رضایتنامه نکند. او می‌داند این بار اگر از استقلال برود دیگر راهی برای برگشت نیست.

منبع:روزنامه شهروند


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹:۲۱ دیده شده : ۱۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۲۹
  • تعداد حاضران : ۱۷۳
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها