freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، الیاس نادران در مراسم سالروز ۹ دی در مسجد قتلگاه شهرستان بهشهر، اظهار کرد: یوم الله ۹ دی یک حماسه مردمی تمام عیار بود که به هیچ جناح سیاسی تعلق نداشت و از طرف جریان خاصی سازمان دهی نشده بود و هیچ یک از سیاستمداران بزرگ کشور در خلق این حماسه دخیل نبودند. عظمت حماسه ۹ دی به اندازه عظمت فتنه ۸۸ بود و باید فتنه ۸۸ را بشناسیم تا قدردان خلق حماسه ۹ دی باشیم.

وی افزود: ولایت امر مسلمین ۹ دی را عاشورای انقلاب و روز بصیرت مردم اعلام کرد که قطعا ۹ دی مانند روز قدس و ۲۲ بهمن یکی از یوم‌الله‌های ملی ایران است که همه موظف هستند در این مراسم‌ها، جنبش‌های مردمی و گردهمایی‌های بزرگداشت ۹ دی شرکت کنند زیرا به منظور پاسداشت از ارزش‌های دینی و انقلابی این ملت برگزار می‌شود و ارتباطی به هیچ جریان سیاسی ندارد.

نادران خاطرنشان کرد: آنهایی که وقتی لازم است ادعای ولایتمداری می‌کنند و دائم برای افکار عمومی خود را ولایت مدار جلوه می‌دهند باید بدانند که ولایتمداری به این است که امروز در صف اول مراسم گرامیداشت ۹ دی باشند در حالی که بسیاری از این مدعیان را در این مراسم نمی‌بینیم و ولایتمداری آن‌ها اینگونه محک می‌خورد. اگر کسی واقعا تابع ولایت باشد باید در گرامیداشت ۹ دی شرکت کند زیرا مراسمی ملی و کاملا مردمی است و هیچ جریان سیاسی در شکل گیری آن نقش نداشته و هیچ کسی نتوانسته و نخواهد توانست از این مراسم بهره برداری کند.

این نماینده پیشین مجلس گفت: فردی پیش از وارد شدن به این مراسم به من نامه‌ای داد که در آن، این سوال قید شده است که چرا پس از اتمام رای گیری در انتخابات خرداد ۸۸ قبل از آنکه شورای نگهبان احمدی‌نژاد را رسما تایید کند، بلافاصله مقام معظم رهبری به احمدی‌نژاد تبریک گفتند؟ که اینگونه پاسخ می‌دهم؛ در سال ۱۳۷۶ پس از هاشمی رفسنجانی که دولت عوض شد و ناطق نوری رای نیاورد صبح روز شنبه یعنی فردای اتمام انتخابات در حالی که هنوز شورای نگهبان انتخابات را تایید نکرده بود مقام معظم رهبری نامه تبریک برای سید محمد خاتمی فرستادند و چرا این سوال آن زمان به وجود نیامد؟ چون آن کسی که سال ۷۶ رای آورد اصلاح طلب بود سوالی به وجود نیامد و در انتخابات ۸۸ این جناح سیاسی پیروز نشد بنابراین پیام تبریک مقام معظم رهبری سوال ایجاد کرد؟

 نادران اظهار کرد: فتنه ۸۸ در ذهن بسیاری از مردم ایران نسبت به سلامت و صلاحیت نظام جمهوری اسلامی و امانت داری رای آن‌ها توسط نظام سوال ایجاد کرد. این سوال با گذشت ۶ سال از خرداد ۸۸ نباید هنوز موضوعیت داشته باشد و بیانگر آن است که هنوز فتنه ۸۸ کالبدشکافی نشده و باید برای جوانان و جریان‌های مختلف سیاسی جلسات متعدد بگذاریم تا این موضوع را توضیح داده و شفاف سازی کنیم و در همین راستا از امام جمعه بهشهر و دلسوزان انقلاب می‌خواهم تا جلساتی را برای همه کسانی که در مورد فتنه ۸۸ سوال دارند برگزار کنند تا گره‌های ذهنی که برای برخی از افراد باقی مانده رفع شود.

وی خاطرنشان کرد: فتنه ۸۸ طراحی یک کودتای تمام عیار با محاسبات دقیق بود که به دست مردم شکست خورد اما این فتنه پیامدهایی برای نظام جمهوری اسلامی داشت که متاسفانه هنوز در حال هزینه دادن آن هستیم.

نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رمز عملیات اغتشاش گرانه انتخابات ۸۸ با این جمله که مبادا در انتخابات تقلب بشود کلید زده شد، گفت: آمریکایی‌ها طبق اصول جامعه‌شناسی و روان‌شناسی که داشتند با سر خط کردن همه گروه‌های سلطنت طلب، مجاهدین خلق، منافقین، فدائیان خلق و بهایی‌ها که همه آن‌ها معتقد بودند مشکل اصلی امروز داشتن اختلاف میان ما نیست بلکه باید نظام جمهوری اسلامی را از بین ببریم، وارد عمل شدند.

نادران اظهار کرد: آمریکایی‌ها فتنه ۸۸ را طراحی کردند تا به هر آنچه که در ۳۰ سال از گذشت عمر انقلاب اسلامی به آن نرسیدند دست یابند. هدف اصلی آن‌ها ساقط کردن اصل نظام اسلامی بود و باید به این موضوع توجه داشت که شعار «انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است» در کجا طراحی شده است.

وی خاطرنشان کرد: در فتنه ۸۸ کشور به لحاظ سیاسی دو قطبی شد که این بار دو قطبی اصلاح طلب و اصول گرا نبود بلکه در دو طرف این قطب موسوی و احمدی‌نژاد قرار داشتند و یکی از مصیبت‌های فتنه ۸۸ غیرصادقانه رفتار کردن بود.

این نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه فتنه ۸۸ خسارت‌های اقتصادی بسیاری به کشور وارد کرد، گفت: تحریم‌هایی که به ایران تحمیل شد، فشار اقتصادی که به ملت وارد شد، شکاف‌های اجتماعی و سوال‌هایی که در ذهن بسیاری از جوانان به خصوص اصلاح طلبان و علاقمندان به موسوی به وجود آمد، این ذهنیت‌ها پاک نشد و همچنان ادامه دارد که مسبب همه این خسارت‌ها فتنه گران هستند.


انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶:۴۹ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin

در سال 93 قیمت خودرو آیا در سال 93 قیمت خودرو کاهش می یابد قيمت خودرو در سال 93 قیمت خودروها در سال 93 قیمت خودرو در سال 93 ایران خودرو قیمت خودرو در سال 93 افزایش یا کاهش قیمت خودرو در سال 93 چگونه است قیمت خودرو در سال 93 شورای رقابت قیمت خودرو در سال 93 سایپا قیمت خودرو در سال 93 تغییر میکند سالومه در سریال مشق عشق سالومه سیدنیا در سریال مشق عشق نقش سالومه در سریال مشق عشق سالومه سریال مشق عشق سکانسی از بازی سالومه در سریال مشق عشق عکس سالومه در سریال مشق عشق تصاویر سالومه در سریال مشق عشق عکس های سالومه در سریال مشق عشق عکس سالومه سیدنیا در سریال مشق عشق تصاویر سالومه سیدنیا در سریال مشق عشق سالبوتامول در بارداری قرص سالبوتامول در بارداری اسپری سالبوتامول در بارداری مصرف سالبوتامول در بارداری شربت سالبوتامول در بارداری سالبوتامول بارداری مصرف اسپری سالبوتامول در بارداری مصرف قرص سالبوتامول در بارداری عوارض اسپری سالبوتامول در بارداری شربت سالبوتامول در دوران بارداری استخدام در سال 94 استخدام در سال 94 آموزش و پرورش استخدام بانکها در سال 94 استخدام سپاه در سال 94 استخدام دولت در سال 94 استخدام ارتش در سال 94 استخدام دولتی در سال 94 استخدام شهرداری در سال 94 استخدام پرستار در سال 94 آگهی استخدام در سال 94 اصلي كردن ويندوز 7 اصل كردن ويندوز 7 قانوني كردن ويندوز 7 روش قانوني كردن ويندوز 7 طريقه قانوني كردن ويندوز 7 اصلاح كردن صورت در خواب اصلاح كردن صورت اصلاح كردن صورت به انگليسي تعبير خواب اصلاح كردن صورت اصلاح كردن مو تعبير خواب اصلاح كردن مو اصلاح كردن درخت نظام اسلامی مجری نظام اسلامی مجری صبح بخیر ایران نظام اسلامي مجري اقای نظام اسلامی مجری بیوگرافی نظام اسلامی مجری نظام اسلامی چیست نظام جمهوری اسلامی چیست؟ نظام بانکداری اسلامی چیست نظام اقتصاد اسلامی چیست نظام اقتصادی اسلامی چیست نظام جمهوری اسلامی ایران چیست نظام اقتصادی اسلامی نظام اقتصاد اسلامی نظام اقتصادي اسلامي نظام های اقتصادی اسلامی نظام اسلامی اقتصاد خانواده نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران تعریف نظام اقتصادی اسلامی اصول نظام اقتصادی اسلامی در سال 2009 ویدیویی سالومه در ایران سالامون در تهران سالومه در سریال ایرانی استخدام در سال 93 دیه در سال 93 اصلي كردن ويندوز Xp اصل كردن ويندوز Xp اصلاح كردن ابرو نظام اسلامی اسلامی نظام معیشت اسلامی نظام تعلیم نظام اسلامي اسلامی نظام خلافت نظام جمهوری اسلامی ایران هدف اصلی در سال ۸۸ ساقط کردن اصل نظام اسلامی بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها