freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: راه آهن در خصوص ایجاد آلودگی صوتی و لرزه ای در نوار حاشیه ای خطوط راه آهن، نقش مهمی را ایفا می کند که این موضوع جای تأمل دارد.

راه آهن نقش مهمی در خصوص ایجاد آلودگی صوتی و لرزه ای داردرحمت اله حافظی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به نقش راه آهن در آلودگی هوا، اظهار داشت: بر این عقیده بودیم که راه آهن هم نقش مهمی در آلودگی هوای شهر تهران داشته، اما بر اساس گزارشی که از سوی مدیرعامل شرکت راه آهن به شورا ارائه شد، این احتمال حذف شد.

وی افزود: مشخص شد قطارهای حمل بار که با سوخت دیزلی فعالیت می کنند، وارد شهر تهران نمی‌شوند و در ایستگاه های خارج از شهر توقف دارند.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، تصریح کرد: قطارهای مسافربری که وارد شهر تهران می شوند هیچ کدام از سوخت دیزلی استفاده نمی کنند و همچنین بر اساس گزارش های به دست آمده استاندارد هستند.

حافظی گفت: راه آهن در خصوص ایجاد آلودگی صوتی و لرزه ای در نوار حاشیه ای خطوط راه آهن نقش مهمی ایفا می کند که این موضوع جای تأمل دارد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷:۳۴ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۱۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها