freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383436/42  زمان: 11:51  1395/10/09  بازدید: 3,076

با توجه به احتمال فراوان جدایی په په، به نظر می رسد در سالهای آینده زوج واران و راموس در قلب خط دفاعی مادریدی ها خودنمایی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تمدید قرارداد په په تاکنون رخ نداده و با توجه به اتمام قرارداد مدافع پرتغالی در سال 2017، احتمال جدایی او روز به روز بیشتر می شود.

 

اما به نظر می رسد ترکیب واران و راموس می تواند زوجی مناسب برای خط دفاعی کهکشانی ها در آینده باشد و ترکیبی ایده آل و تمام و کمال را در اختیار زیدان بگذارند.

 

 

 

 

با قدرت بدنی راموس و سرعت واران، کهکشانی می توانند شرایط بهتری نسبت به ابتدای فصل جاری را تجربه کنند. هر دو مدافع در جنگ های هوایی از تبحر ویژه ای برخوردارند و می توانند با قدرت سرزنی، رئال مادرید را در محوطه جریمه خودی از هر گونه آسیبی مصون سازند.

 

حضور واران  در ترکیب زیزو و قدرت حفظ توپ او باعث می شود کهکشانی ها راحت تر بتوانند حملات خود را خط دفاعی شروع کنند و راموس نیز که در سالهای اخیر تخصص خود را در حوطه جریمه حریفان و گلزنی در دقایقی حساس به کرات ثابت کرده است.

 

همچنین زوج راموس و واران را می توان ترکیبی از تجربه و جوانی دانست که می توانند حتی روزهای بهتری از سال 2016 را برای لوس بلانکوس رقم بزنند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱:۲۸ دیده شده : ۱۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها