freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌ محمد شیرازی در مراسم بزرگ داشت روز 9 دی در ایلام، اظهار کرد: در عصر انقلاب اسلامی تمام حرکات برای حقیقت بود و امام راحل تمام تلاش خود را به کار گرفت تا نظام دینی را بر اساس اسلام و قرآن و سیره پیامبر بنا نهد اما در این راه اتفاقاتی رخ داد و مشکلاتی پیش آمد که با حضور دینی مردم ایام‌الله شدند که از  این میان می‌توان به 13 آبان، 22 بهمن و 15 خرداد اشاره داشت.

 نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس 9 دی را یکی از این ایام مهم دانست و تصریح کرد: مقام معظم رهبری در 9 دی 88، این روز مهم و انقلابی را یوم‌الله نام‌گذاری کردند و فرمودند این روز در تاریخ انقلاب ماندگار شد.

 شیرازی ادامه داد: در طول این سال‌ها فتنه‌های عظیمی مانند غائله 78 و فتنه 88 رخ داد که دشمنان در این شرایط اساس نظام را نشانه رفته و برای براندازی آن نقشه‌ها کشیده شده بودند که الحمدالله هر بار با روشنگری‌های رهبر معظم و انقلاب و شور انقلابی مردم چشم فتنه و فتنه گران کور شده است.

 وی خاطرنشان کرد: برخی خواص داخلی با همراهی دشمنان نظام سلطه برای براندازی نظام برنامه‌ریزی کرده بودند که با حضور مردم، این فتنه گران و خواص، مردود این حوادث شدند و حصر خانگی که برای این دشمنان انقلاب و خواص نظام در نظر گرفته‌شده لطف اسلام و نظام به آن‌ها و در واقع مماشات با این افراد است.

 نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس افزود: با روحیه انقلابی مردم ایران، دشمنان نمی‌توانند به کشور ضربه بزنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱:۴۴ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها