freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به امتحان با اطمينان نزديک شويد و به عنوان فرصتي براي نشان دادن ميزان مطالعه‌اي که داشته‌ايد و دريافت پاداشي براي مطالعه‌اي که انجام داده‌ايد، نگاه کنيد. مطالب درسي‌تان را کاملاً ياد بگيرد و مطالب درسي که براي امتحان نياز خواهيد داشت، سامان‌دهي کنيد. تلاش کنيد حالت خوبي براي تمرکز داشته باشيد. از صحبت کردن با هر دانش‌آموزي که خوب آماده نشده است، منفي‌گرايانه صحبت مي‌کند يا آمادگي شما را مختل خواهد کرد، پرهيز کنيد. شب قبل از امتحان خواب خوبي داشته باشيد. هم‌چنین در حين امتحان صورت سؤال‌ها را با دقت بخوانيد. اگر سؤالي را بلد نبوديد، آن را نگه داريد و به ادامه‌ی سؤالات بپردازيد. زمان امتحان را مدیریت کنید.

اگر دانش‌آموزانی برگه‌هاي‌شان را تحویل دادند، وحشت‌زده نشويد. هيچ جايزه‌اي براي اولين نفري که امتحان را تمام کند، وجود ندارد.

اگر حين امتحان عصبي و هيجان‌زده و دچار اضطراب مي‌شويد. آرام باشيد شما قدرت کنترل دارید. آرام نفس‌هاي عميق بکشيد و سپس به کارتان ادامه دهید.

انتظار مقداري اضطراب را داشته باشيد. اين اضطراب يک يادآور است که شما مي‌خواهيد بهترين عملکردتان را داشته باشيد و مي‌تواند به شما انرژي دهد. فقط آن را مديريت کنید. اضطراب مي‌تواند يک عادت باشد و با تمرين مي‌توانيد از آن به عنوان ابزاري براي موفق شدن استفاده کنيد. مطمئن باشید که با تلاش بیش‌تر و سخت‌کوشی می‌توانید به نتایج مطلوبی در امتحانات دست یابید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۷:۲۷ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها