freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش"دی اسپورت"؛پس از گذشت چهارده هفته از مسابقات لیگ دسته دوم تیم فوتبال شهرداری کاشان صدرنشین گروه دوم مسابقات لیگ دو می باشد و یکی از شانس های اصلی صعود به دور بعدی لیگ دو است. این تیم با دریافت تنها11گل پس ازداماش ، بهترین خط دفاعی را دارد به همین منظور به سراغ سعید آین مربی دروازه بان های شهرداری کاشان رفتیم که دروازه بان او باثبت6کلین شیت یکی از بهترین دروازه بان ها تا به اینجای مسابقات بوده است.

سعید آین که مربی دروازه بان های نامی مانند محمدرضا اخباری؛رضا جبار و... بوده این فصل نیز درصدد است یک دروازه بان دیگربه سطح اول فوتبال کشور معرفی کند.

آین در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت در مورد شرایط و آمادگی تیم شهرداری کاشان گفت:به واقع همدلی و دوستی که از اول فصل ایجاد شد به خوبی و با استمرار همچنان در تیم شهرداری کاشان موج می زند و بازیکنان به معنای واقعی کلمه همدل هستند .

آین در مورد بازی پیش رو مقابل شهرداری فومن گفت:بازی که پیش رو داریم بسیار حائز اهمیت است چرا که این تیم نیز هم اکنون مدعی است و آن ها تا به الان در خانه خودشان نباخته اند البته این آمار به طور عکس برای ما صدق می کند چرا که ما نیز در خارج از خانه تا به الان باختی نداشته ایم و اگر بتوانیم با دست پر از آن بازی خارج شویم به نظر من70درصد راه صعود را طی کرده ایم.


وی در مورد بازی های پیش روی شهرداری کاشان تا پایان فصل ادامه داد:8بازی داریم که 4بازی با تیم های مدعی در خارج از خانه داریم و البته4بازی نیز با تیم های ته جدولی در خانه خود داریم که در صورت موفقیت در این بازی های خانگی به طور قطعی به مرحله بعد صعود می کنیم البته نباید فراموش کنیم که با تیم های چهارم و پنجم هم فاصله چندانی نداریم و در صورت دست کم گرفتن حریفان ممکن است حتی جایگاه خود را در بالای جدول از دست بدهیم اما با روحیه ای که از بازیکنان و کادر فنی سراغ دارم قطعا می توانیم با موفقیت چه در بازی های خانگی و چه خارج از خانه با اقتدار راهی مرحله بعد شویم.

مربی دروازه بان های شهرداری کاشان با تشکر از حمایت مسئولان ادامه داد:خوشبختانه مسئولان کاشان تا بدین جای کار از ما حمایت کرده اند که امیدوارم در ادامه نیز این حمایت ها ادامه دار باشد تا بتوانیم دل مردم کاشان را با صعود به لیگ دسته اول شاد کنیم.

آین در مورد عملکرد دفاعی تیمش که یک از مستحکم ترین خطوط دفاعی لیگ دو است اظهارداشت:خوشبختانه تیم ما از لحاظ دفاعی بسیار با ساختار است و وحید عسگری دروازه بان ما نیز در بازی مقابل شهرداری ارومیه4موقعیت خوب را از حریف گرفت.البته باید بگویم که به عنوان مثال در بازی با شهرداری ارومیه همه بازیکنان چه مهاجم و چه مدافع در فاز هجومی و دفاعی پشت هم بودند که خوشبختانه همین روحیه همدلی باعث پیروزی تیم ما نیز شد.

وی با تمجید از عملکرد وحید اصغرزاده در دروازه گفت:وحید اصغرزاده نیم ساعت قبل از شروع تمرین سر تمرینات حاضر می شود و من با او تمرین می کنم که البته همین تمرینات مستمر و زیاد باعث شده که شرایط مسابقه را به خوبی در تمرینات ایجاد کنیم تا بازیکن در مسابقه به مانند تمرین درخشان عمل کند.


سعید آین در مورد اینکه شانس شهرداری کاشان برای صعود به لیگ یک در صورت صعود به مرحله دوم چقدر است گفت:اگر بتوانیم به مرحله دوم صعود کنیم و به همین شکل بازیکنان و کادر همدل باشند و با آینده نگری و حمایت مستمر مسئولان می توانیم در مرحله دوم نیز موفق عمل کنیم و راهی لیگ یک شویم.

وی ضمن تشکر از مسئولان جهت حمایت شهرداری کاشان گفت:باید تشکر کنم از مسئولینی که دغدغه شادی جوانانشان را دارند و با حمایت خود باعث می شوند دل جوانان کاشانی با پیروزی تیم شهرشان شاد شود.البته به عقیده من این شادی باعث می شود جوانان کاشانی آرام آرام به سمت فوتبال گرایش بیشتری پیدا کنند و از طریق همین تیم استعدادهای آن ها کشف شود و به فوتبال کشور معرفی شوند.

آین در پایان اظهارداشت:از شما کمال تشکر را دارم که با پوشش بسیار خوب مسابقات لیگ دسته دوم باعث جذابیت دوچندان آن شده اید.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰:۱۱ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۹
  • تعداد حاضران : ۱۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها