freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حماسه 9 دی بزرگ ترین بصیرت تاریخ انقلاب بود
سرویس کردستان؛ رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 128 شهید نصرت زاد لشکر 28پیاده کردستان اظهار کردند: حماسه 9 دی بزرگ ترین بصیرت تاریخ انقلاب بود و ما باید همواره از بصیرت و بینش ملت ایران در حماسه 9 دی حمایت کنیم .

به گزارش کردپرس؛ حجت الاسلام «خلیل عبد اللهی» عنوان کرد: استکبار جهانی در سال های اخیر تمام قد و با تمام توان خود و با بهره گیری از رسانه ها و افراد مزدور سعی در تخریب ارزش های اسلامی دارند امروز تمام مسلمانان باید در مقابل دشمن صف آرایی کنند و اجازه نفوذ فکری و اندیشه ه ای به آنان ندهند .

وی در ادامه با اشاره جریان فتنه در 88, اضافه کرد: در فتنه سال 88 مقام معظم رهبری بصیرت را به عنوان سلاح پیروزی معرفی کرد و دیدید که این سلاح نقشه های دشمن را خنثی و باطل کرد .

رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 128 شهید نصرت زاد لشکر 28پیاده کردستان ادامه داد: حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید .

حجت الاسلام عبد اللهی تصریح کرد: حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار شد. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت

کد مطلب: 120844  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۹  |  ساعت: ۱۲ : ۴۷

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲:۱۲ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها