freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا،  آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی صبح امروز در همایش سراسری حزب موتلفه اسلامی در مشهد با اشاره به رسالت و تجربه خاص حزب موتلفه اسلامی عرصه نجات ریزش ها و برگرداندن افراد قابل بازگشت، اظهارکرد: بعضی دوستان بعد از فتنه 88 در صدد نجات ریزش ها برآمدند اما راه کار درستی برای این کار انتخاب نکردند.

وی ادامه داد: پیگیری و تعقیب این بستر با عنوان آشتی دادن افرادی که با هم قهر هستند و اختلاف دارند ظلم مضاعف به مقام ولایت و رهبری نظام بود. راه  جلوگیری از ریزش عنصری که در مقابل رهبری نظام به صورت یک عنصر انحرافی دست به دست دشمن داده و کارگزار فتنه ای شده که اصل آن در مغز دشمن است و در مقابل رهبری نیز با تمام وجود ایستاده، آشتی دادن نیست بلکه نظام استبصار است.

علم الهدی با بیان اینکه استبصار یک رسالت بسیار با اهمیت و ضروری برای تداوم این انقلاب است، تصریح کرد: تنها تشکلی که می تواند این را اجرا کند حزب موتلفه اسلامی است و اگر با مکانیزم استبصار وارد عرصه پیشگیری از ریزش برخی افراد می شدند شاید موفقیتی برای آن ها حاصل می شد، اما اینکه بخواهیم آقایی را با مکانیزم آشتی دادن به عرصه بیاوریم این ظلم به رهبری است.

وی خاطرنشان کرد: اینکه ما بگوییم شما بیایید ببخشید، اغماض کنید و بروید با رهبری آشتی کنید  که حجت امام زمان است و همه باید مطیعش باشند، این برخورد ظلم به رهبری است.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه یکی از عوامل ریزش خسته شدن از انقلاب است، تصریح کرد: خستگی افرادی که قبل از پیروزی انقلاب پای انقلاب ایستادند، مقاومت کردند، در کنار امام با نظام ستم‌شاهی جنگیدند و در شعاع مبارزات با امام اقدامات زیادی انجام دادند و از ابتدای پیروزی انقلاب بار نظام را به دوش گرفتند طبیعی است، اما باید توجه داشت که چرا خود امام در طول انقلاب خسته نشدند و چرا مقام معظم رهبری با همه ویژگی‌ها امروز پس از تقریبا 60 سال مبارزه و انقلابی بودن بانشاط‌تر و قوی‌تر از اول پای انقلاب ایستادند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی افزود: دیروز در کنار امام و امروز در کنار رهبری افرادی هستند که با وجود سابقه طولانی در انقلاب نشاطشان بیشتر و اصرارشان بر پاسداری از انقلاب و اجرای اصول انقلاب در عرصه‌های سیاسی بیشتر است؛ چرا اینها خسته نشدند؟

وی با بیان اینکه این خستگی دو عامل دارد، عنوان کرد: یا اینکه از ابتدا انقلابی نبودند، اخلاص قوی و صد درصد کامل برای خدا، دین و پیغمبر در قاموس آنها وجود نداشته و رسیده یا نرسیده به توقعات و خواسته‌هایی در راستای بعضی از علائم مادی، اجتماعی و سیاسی این دنیایی داشتند، خسته شده‌اند و یا اینکه عامل ریزش آنها به عنوان خستگی از انقلاب تغییر شروط و ضعف و موقعیت آنهاست.

علم‌الهدی خاطرنشان کرد: روزی زندگی آنها برای انقلاب بوده، اما چون شرایط و ظروف زندگی آنها تغییر کرده امروز اگر بخواهند از زندگی موجود را ظرف انقلاب قرار دهند با یک نارسایی‌ روبه‌رو می‌شود، چه بسا مقداری از این نارسایی‌ها را تحمل کرده و خسته شدند؛ ما در ریزش‌های فتنه 88 یکی از این چهره‌ها داریم.

وی گفت: طبیعی است وقتی شرایط و ظروف زندگی عوض شود، این عنصر انقلابی می‌تواند تا چند صباحی مقاومت کرده و رنگ انقلابی خود را حفظ کند، آخرش خسته می‌شود و خستگی او را از پای در می‌آورد و دچار ریزش خواهد شد. اینها مواردی است که اندیشمندان در حزب موتلفه با توجه تجربه سیاسی خود و به خصوصیات این افراد می‌توانند جلوی خیلی از ریزش‌ها را گرفته و یا برخی از ریزشی‌ها را برگردانند.

امام جمعه مشهد ادامه داد: مرحوم عسگر اولادی در جریان فتنه 88 در فکر این بودند تا به این عرصه وارد شوند. روزی اعلام کردند که من می‌خواستم وارد عمل شوم، اما شکست خوردم و حتی به فکر فاصله گرفتن از دبیری حزب افتادم.

وی با تاکید بر اینکه این نیست که تنها یک فتنه 88 بیاید و جریان‌های و عناصر انقلابی ما را دچار ریزش کند، گفت: دشمن با فتنه 88 به این جمع‌بندی رسیده است که اگر یک مقدار مهره‌ها را جابه‌جا کند مشابه این قبیل فتنه‌ها در نظام و انقلاب ما موثر واقع می‌شود، لذا درصدد اصلاح نقاط ضعف و اشتباهاتی است که در فتنه 88 انجام داده تا دوباره با  حرکتی مردمی مثل 9 دی  مواجه نشود.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی با بیان اینکه فتنه‌ای پیچیده‌تر از فتنه 88 برای ما تدارک دیده شده است، تصریح کرد: این که می‌گویم فتنه‌ای پیچیده‌تر از فتنه 88 برای ما تدارک دیده شده در مقام یک پیش‌بینی سیاسی نیست، بلکه از این بابت است که دشمن در مقام تداوم عناد به خودش در شرایطی است که جز فتنه گری هیچ راه دیگری ندارد لذا با فتنه‌گری و توطئه می‌تواند مسیر شیطانی و ابلیسی خود را در مقابله با ما ادامه دهد.

وی ادامه داد: پیش از این دشمن تصور می‌کرد اگر بخواهد حرکتی در کشور انجام دهد باید به دنبال بازمانده‌های جریان‌های انقلاب ناپذیر رفته یا از طریق سلسله‌ای از عناصر غیر مرتبط با انقلاب که دارای بینش‌هایی علیه ما هستند فتنه‌ای انجام دهد، اما در فتنه 88 دشمن به این جمع‌بندی رسیده است که لازم نیست به دنبال این افراد بروند، بلکه حتی می‌توانند از نزدیک‌ترین خواص این نظام و انقلاب  کارگزار فتنه ساخته و به میدان بیاورند.

علم‌الهدی ادامه داد: آنها  هم اکنون در حال ارزیابی خواص وابسته به انقلاب در موقعیت‌های مختلف سطح بالا هستند تا ببینند که کدام یک این مزاج را دارند که به صورت کارگزار فتنه دشمن، مجری یک فتنه پیچیده‌تر از فتنه 88 باشند.

وی افزود: همچنین آنها به جمع‌بندی رسیده‌اند که اگر بنا باشد در بین خواص نظام عناصری را برای کارگزاری فتنه انتخاب کنند باید افرادی را انتخاب کنند که با رهبری زاویه داشته باشند، این زاویه هر چقدر هم کوچک مزاج این را دارد که روزی کارگزار فتنه قرار بگیرد.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: یکی از مسائلی که امروز در نظام به عنوان یک شگرد سیاسی مطرح  بوده و دست به دست می‌چرخد و از آن مسائلی است که  مولد زاویه با رهبری است، مساله سیاست توسعه تعامل است.

وی گفت: سه توسعه همچون سه تبر برنده و کوبنده بر پیکره انقلاب ما وارد شد. اول توسعه اقتصادی با الگوی غربی در دولت سازندگی بود. مقام معظم رهبری در آنجا تنها ماندند و هر چه فریاد می‌زدند که توسعه غربی مسیر عدالت اجتماعی ما را کور کرده و اگر ما به دنبال توسعه هستیم باید به دنبال توسعه رفورمیستی باشیم کسی به حرف ایشان گوش نمی‌داد. ضربه دوم که با عنوان توسعه بر پیکره نهاد انقلاب وارد شد، توسعه سیاسی با الگوی جامعه مدنی غربی بود که در دولت اصلاحات به وجود آمد که همچنان در زیر بارش ضربه‌ها و ناهنجاری‌های این توسعه زندگی می‌کنیم.

علم‌الهدی ضربه سوم را توسعه تعامل عنوان کرد و گفت: مساله توسعه تعامل جریان خطرناکی است که متاسفانه فضای خواص نظام را گرفته و دقیقا در مقابل اصل استکبار ستیزی که یکی از اصول انقلاب است قرار دارد. این توسعه باز از خواص ما نیرو خواهد گرفت و با ایجاد فاصله با رهبری در خواص ما ریزش به وجود می‌آورد لذا توسعه تعامل به عنوان یک خطر برای جامعه ما مطرح است.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی بیان کرد: بحران‌های جزئی در انتخابات مساله جزئی است اگر بر این اصول کلی فایق شدیم و توانستیم ریشه اندیشه استکبار را از جامعه خود برکنیم موفق هستیم و هر فردی که قدرت را به دست بگیرد در اصل تداوم انقلاب توفیق خواهیم داشت.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵:۱۲ دیده شده : ۱۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۳۶
  • تعداد حاضران : ۱۸۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها