freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وزیر اطلاعات گفت: مردم در 9 دی وقتی که اصل ولایت فقیه مورد تعدی قرار گرفت، زیر پرچم ولایت از اصول اسلام دفاع کردند.

مردم در روز 9 دی زیر پرچم ولایت از پایه‌های اسلام دفاع کردند
به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی روز پنجشنبه در ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه حراست‌های کل کشور در سینما نفت آبادان افزود: 9 دیماه روز به پا خاستن مردم انقلابی ایران در دفاع از ارزش ها و اصول انقلاب است.

وی اضافه کرد: مردم ایران بارها در دوران عمر با عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده اند که وقتی صحبت از دفاع از اصول انقلاب به میان می آید، به عرصه آمده و از نظام خود دفاع می کنند.

حجت الاسلام علوی ادامه داد: مردم ایران وقتی دیدند که قرآن مورد هتک حرمت قرار گرفته و حرمت عاشورا، اهل بیت (ع) و اصل ولایت فقیه شکسته شده و مورد تعدی قرار گرفت همه دلخوری ها را کنار زده و زیر پرچم ولایت از اصول و پایه های اسلام دفاع کردند.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنانش از قرآن کریم به عنوان کتاب زندگی یاد کرد و گفت: قرآن کریم، کتاب درسی دانشگاهی است که معلم آن، خداوند بزرگوار است.

حجت الاسلام علوی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر لزوم عمل به دستورات قرآنی از سوی افرادی که خود قاری قرآن هستند افزود: پیوند با قرآن و تمسک به اهل بیت (ع) بیمه کننده مردم به ویژه سازمان های اطلاعاتی و امنیتی در برابر تهدیدهاست.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵:۱۳ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها